רעיונות למתנה ליולדת

לידה היא אחד האירועים המרגשים ביותר בחיים. הבאה לעולם של תינוק חדש מקרבת את כל המשפחה מחדש ומשכיחה את כל הצרות. כשמחזיקים תינוק שרק נולד לפני כמה ימים קרוב קרוב, באה תחושה עצומה של רוך. היצור הקטן הזה ישן לו ברוגע טוטאלי מבלי להכיר את כל תלאות העולם, הוא דף חלק, נקי ממחשבות, ומאותו רגע צריך לגדל אותו באהבה ולדאוג לו עד אין סוף. כשמחפשים רעיונות למתנה ליולדת בת יש מגוון של אפשרויות, ורק צריך לבחור את המתנה המתאימה. בעבר היה נהוג לתת במתנה חליפת תינוקות וזוג גרביים, אבל הרבה דברים השתנו בשנים האחרונות ושוק המתנות לתינוקות רק הולך ומתרחב.

כדי לעשות סדר בבלאגן ולעזור לכם לבחור את המתנה המושלמת, מומלץ לבחור במתנה שתהיה אישית, כזו שתראה שחשבתם קודם כל על היולדת ועל התינוק. חבילת לידה בהתאמה אישית היא אחת המתנות הפופולאריות ביותר. אפשר לבחור כל הרכב של מוצרים שנראה לכם מתאים ולשלב אותם בחבילה מעוצבת ומפנקת. לדוגמא, כשרוצים לתת מתנות להולדת בן, אפשר ללכת על הצבע הכחול הקלאסי, ולבחור למארז את המוצרים לאם ולתינוק כמו מגבת קפוצ’ון, בגד גוף, חיתול בד טטרה, חמאת גוף לאם ומגבת פליטה לכתף. כשמכינים מתנות להולדת בת, אפשר לבחור כל אחד מהמוצרים בצבע הוורוד המזוהה עם בנות ולהרכיב חבילת לידה שונה.

אם תרצו לחכות כמה ימים לאחר הלידה ולהביא מתנה לברית או לבריתה, זו תהיה הזדמנות מעולה לפגוש את האם והתינוק ולתת את מתנת הלידה. לא קל ליצור קשר עם היולדת בימים הראשונים לאחר הלידה, היא בדרך כלל עייפה ומותשת ובעיקר מוצפת בהרבה הודעות ואנשים שרק רוצים לבוא ולבקר. לכן מסיבת ברית מקלה על המבקרים וגם על בני המשפחה – כולם מגיעים לחגוג ולשמוח ביחד, להורים יש זמן להתכונן לאירוע ולאחריו יהיו להם לפחות כמה ימים של שקט. מתנות ללידה ראשונה שמכילות מוצרים לאם ולתינוק הן אהובות במיוחד וכל בגד או צעצוע יהיו שימושיים בשלב מסוים, גם אם המידה לא בדיוק מתאימה.

רוצים עוד רעיונות למתנה ליולדת או של חבילת לידה מתנה בהתאמה אישית? היכנסו לאתר של בייביקייקס ובחרו את המתנה המושלמת שלכם. את כל המוצרים אפשר להזמין אונליין במשלוח עד הבית או עד לבית החולים!