מוצרים לתינוקות – חובה בכל בית!

כאילו שההיריון והלידה לא היו קשים מספיק, לדעת איך לאבזר את הבית ומה בדיוק לקנות לקראת הגעתו של יורש העצר, זו כבר באמת ממש משימה קשה מדי. בשוק ישנו מגוון כה רחב של מוצרים לתינוקות: ממשטחי החתלה דרך חיתולים ובגדים ועד עגלות ומוצרים נלווים, שקשה לבודד את העיקר מהתפל וקשה לדעת על מה הכי כדאי להוציא את הכסף (או לרשום ברשימת המתנות…) בדיוק מסיבה זו אנחנו כאן, עם רשימה מצומצמת של חמישה מוצרים לתינוקות שאתם בהחלט חייבים שיהיו לכם:

בגדים

מכל הסוגים והמינים – החל מגרביים דרך וואנזיז ועד בגדי גוף לתינוקות – אתם תצטרכו הכל, והרבה מזה. בגדי תינוקות מחולקים לרוב לפי גיל, אבל זה יכול להשתנות בין המותגים השונים, ולכן כדאי לחפש על התווית גם לאיזה משקל או גובה הבגד מיועד, כדי למצוא את אלו שיתאימו בצורה המקסימלית לילדכם. בנוסף, כדאי שתמיד יהיו לכם בסטוק בגדים במידה הבאה לפני שהילד באמת צריך אותם – הכי טוב להיות מוכן (ואפשר לשמור גם מילדים קודמים או של חברים/משפחה). כובעים של תינוקות גם נכללים בקטגורית הבגדים, והם הכרחיים ביותר – במיוחד אם התינוק נולד בחורף. מומלץ לקנות או לסרוג כובע חמוד שישמור על טמפרטורת גוף חמה ונעימה.

חיתולים

בין אם אתם בעד חיתולי בד, חיתולים חד פעמיים או משהו באמצע (כמו חיתול עם בטנה חד פעמית וכיסוי לשימוש חוזר), ככל הנראה שהתינוק שלכם יזדקק ל-10-12 חיתולים ביום בהתחלה, כך שכדאי להתכונן בהתאם. אם אתם בעד חיתולים חד פעמיים, כדאי להתחיל עם כמה חבילות קטנות של מותגים שונים, כדי לראות מה הכי מתאים לכם, למקרה שחלק מהחיתולים יגרו את עור התינוק או לא ישבו עליו טוב.

עגלת תינוק

גם כאן המבחר הוא פשוט עצום – עגלה משולבת, עגלה חצי משולבת, עגלה רב תכליתית, סל קל, טיולון, ועוד אינספור סוגים ודגמים. אז איך יודעים מה לבחור? הכי חשוב זה כמובן להקשיב לעצמיכם ולצרכים שלכם – האם יש לכם מקום לאחסן עגלה גדולה? האם מסלול הטיול יכלול הרבה עליות וירידות? האם אפשר להסתפק בסל קל למרחקים קצרים בשלב הזה? העגלה צריכה להתאים לאורח חיכם וכמובן, לגודל ומשקל הילד.

כרית הנקה או האכלה לתינוק

אלו תוכננו במיוחד כדי לתמוך בך ובתינוק שלך בזמנן ההנקה או ההאכלה עם הבקבוק, והם יכולים לעזור לך למנוע מאמץ מהכתפיים ומהצוואר. הן נוחות יותר ושומרות טוב יותר על התינוק בזווית הנכונה מאשר כריות רגילות.

גילית שחסר לך בגד גוף לתינוקות? את חוששת שאין לך מספיק מוצרים לתינוקות ואת מפספסת משהו? אין מה להיכנס ללחץ – פשוט היכנסי לאתר בייבי קייקס והזמיני און ליין כל מה שצריך!