משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוח מתנה ליולדת בבית החולים שיבא, תל השומר

במחלקת היולדות ע”ש יוסף בוכמן בבית החולים שיבא תל השומר קיימות שתי מחלקות יולדות, אליהן מופנות נשים לאחר לידה רגילה או ניתוח קיסרי מכל רחבי הארץ, ובעיקר נשים שהן תושבות גוש דן.
יולדות טריות יכולות לקבל המון מידע שימושי במחלקה עצמה, אודות הטיפול הראשוני בתינוק, אופן הנקה נכונה וכו’. בנוסף, צוות המחלקת מעביר ליולדות סדנאות לתרגול מעשי בטיפול בתינוק החדש.
אם היולדת הטרייה בוחרת בביות מלאה, יוכל התינוק לשהות לצדה או במחלקת הילודים במשך כל שעות היום. נשים רבות בוחרות לנוח בזמן שהותן בבית היולדות וכך הן בוחרות בביות חלקי.
באופן כללי, צוות בתי החולים ממליץ בשל העייפות אותה חווה האישה לאחר הלידה, להשאיר את התינוק במחלקת ילודים בשעות הלילה ולהנות ממנו בשעות היום.

כתובת ומפה: כתובת למכשיר הGPS , מפת תל השומר
טלפונים: 03-5302697 או 03-5302799

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך האשפוז משתנה בהתאם לסוג הלידה. במידה ואין סיבוכים, תשוחרר היולדת לביתה 40 עד 48 שעות לאחר הלידה, בלידה רגילה או מכשירנית, או 72 עד 96 שעות לאחר לידה בניתוח קיסרי.
בצמוד לבית החולים שיבא נמצאת מלונית שיבא בייבי בה מתאפשר ליולדות שלא רוצות להשאר במחלקה לעבור את ההימים שלאחר לידה בצורה נעימה ונינוחה יותר.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של תל השומר

בבית החולים שיבא מקפידים מאוד על שעות הביקור על מנת לאפשר ליולדות התאוששות מהירה כמובן, זמן להתייחד עם התינוק. לכן חשוב מאוד לבדוק טרם ההגעה אל בית היולדות כי אתם מגיעים לביקור בשעות המותרות – זכרו גם לא להגיע עם ילדים קטנים כי הכניסה שלהם אסורה.

בוקר: 11:00-13:00, ערב: 16:00-21:00

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ. ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית חולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

לרכישת ערכה ליולדת ומגוון מוצרים נלווים לתינוקות היכנסו עוד היום אל בייביקייקס.

שיתוף: