משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוח מתנה ליולדת בבית החולים מאיר בכפר סבא

אל מחלקת היולדות בבית החולים מאיר בעיר כפר סבא מגיעות נשים מאזור השרון והסביבה. מחלקת היולדות של מאיר מאופיינת כמחלקה קטנה שנותנת שירות אישי לכל יולדת. בבית היולדות ישנם תשעה חדרי לידה, וחדר לידה טבעית ללא הרשמה מראש. לאחרונה הוכנס גם השירות של מיילדת פרטית המאפשר ליולדת לקבל מיילדת זמינה אחת שתשאר עימה במשך כל שלבי הלידה ולא תתחלף עם אחרות.

כתובת: טשרניחובסקי 59 כפר סבא
טלפונים: 09-7472231, 09-7472208.

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של מאיר עשוי להשתנות ואינו קבוע לכל היולדות.
משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). לכם משך זמן האשפוז שלאחר הלידה אינו קבוע, אך הוא נמשך בממוצע בין 2-4 ימים בלידה רגילה ובין 4-7 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של בי”ח מאיר

בוקר: 12:00-11:00, אחה”צ: 17:00-15:00, ערב: 20:30-19:00

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ. ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית חולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: