חבילת לידה – בהתאמה אישית ליולדת

חבילת לידה הפכה בשנים האחרונות לאחת המתנות הפופולאריות ביותר לנשים לאחר לידה. היא מכילה בדרך כלל מתנות שימושיות לאם ולתינוק ונחשבת למתנה “שאי אפשר לפספס איתה”. כל יולדת שמחה לקבל זוג מכנסיים נוסף לתינוק, או מגבת פליטה, או חיתול טטרה. בימים ובשבועות הראשונים לאחר הלידה הזוג הטרי עסוק מסביב לשעון בטיפול בתינוק וכל מוצר שימושי שמתקבל כמתנה מתקבל בברכה. אחד היתרונות הבולטים של חבילת לידה הוא שאצל חלק מהאתרים והחנויות המציעים אותה, ניתן להתאים אותה בהרכבה אישית אל היולדת וכך להכין מתנה ייחודית ומעוצבת שיכולה לנוע על טווח רחב של מחירים – החל מחבילת לידה קטנה וצנועה ועד לחבילה גראנדיוזית ועשירה במוצרים.

קיימים סוגים שונים של חבילות לידה – מתנה לברית, מתנה לתינוקת, מתנה להולדת תאומים ואפילו לשלישייה. גם כיום נשמרת החלוקה המסורתית של הצבעים החל מהיום שבו בא התינוק אל אוויר העולם – ערכת מתנה קלאסית לבנים מגיעה בדרך כלל בצבע כחול וערכת מתנה קלאסית לבנות מגיעה בצבע וורוד, אבל לא חייבים להיצמד אל המנהג הזה. הורים רבים נוהגים לקנות לתינוק בגדים בצבעים נייטראליים כמו צהוב ולבן וגם להשתמש בצבעים המסורתיים באופן חופשי. הגישה הזו יכולה להתאים לכל תחומי החיים ככל שהאבחנה המגדרית הולכת ומטשטשת. בנות לא חייבות לשחק רק בבובות ובנים לא חייבים לשחק רק במכוניות צעצוע.

כשרוצים לתת מתנה לאישה אחרי לידה, עולה עניין רגיש נוסף – מה העיתוי הכי טוב? האם להגיע לבית החולים? האם לחכות עד שהיא תחזור הביתה? לחכות שבוע אחרי הלידה? שבועיים? השאלות האלו לא סתם מעסיקות הרבה אנשים. תמיד יש רצון לפרגן, לבקר, לראות את התינוק ולברך את היולדת, ומצד שני כולנו יודעים כמה הימים האלו אינטנסיביים. ההורים לא ישנים הרבה והאם צריכה לעבור תקופת החלמה והתאוששות גם במקרה של לידה רגילה וגם במקרה של ניתוח קיסרי. בכל מקרה, במיוחד אם האם הטרייה קרובה ללבכם, כדאי להגיע בתיאום מראש עם מתנה מפנקת ליולדת גם אם זה לביקור קצר.

באתר של בייביקייקס תוכלו למצוא מגוון מתנות לאם ולתינוק, בעיצוב מקורי ומפתיע ובאיכות גבוהה במיוחד. אפשר להתאים את הערכה באופן אישי לאירוע, כמו מתנה לברית, מתנה לבריתה, מתנה מקורית לאם ועוד. בחרו את החבילה שלכם ותוכלו לעשות משלוח ישיר עד הבית או עד בית החולים!