משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוח מתנה ליולדת בבית החולים לניאדו, נתניה

אל מחלקת היולדות בבית החולים לניאדו מגיעות נשים מנתניה, חדרה, קיסריה, ומושבי הסביבה. בחדרים מקלחת ואמבטיה במרכז הלידה הטבעית ומקלחת במיון חדר לידה. קיימת רשימת דולות במועדון היולדות וקיימים שישה חדרים פרטיים. נשים שרוצות ללדת בלידה טבעית יכולות לקבל לרב חדר ללידה פרטית, גם עם רופא.

בית חולים לניאדו – רח’ דברי חיים 16, נתניה.
טלפון מחלקת יולדות: 09-8604601/43

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של לניאדו עשוי להשתנות ואינו קבוע לכל היולדות. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). לכם משך זמן האשפוזשלאחר הלידה אינו קבוע, אך הוא נמשך בממוצע בין 2-4 ימים בלידה רגילה ובין 4-7 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של בי”ח לניאדו

בוקר: 13:00-11:45, אחה”צ: 16:45-15:30, ערב: 20:45-18:45

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ. ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית חולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: