ברכות ליולדת

ברכות ליולדת

בלעדי לבייבי קייקס: ברכות ליולדת!

פיתחנו מחולל ברכות ייחודי המאפשר לכם לבנות כרטיס ברכה רגיל או מעוצב (בעת סיום הרכישה) לכל סוג של אירוע.
עם המחולל שלנו תוכלו לקבל רעיונות מקוריים לכרטיסי ברכה אלגנטיים, מרשימים, מצחיקים ומפתיעים!

להלן כמה רעיונות לברכות מומלצות לתינוק החדש, ליולדת ולמשפחה הגדלה:

מזל טוב להולדת הפשוש, שיצא לאויר העולם בלי לחשוש. קצת עם בכי ואנקות בהתחלה, עד שהתרגל לסביבה הבטוחה. מזל טוב לכם ההורים מאחלים לכם רגעים יפים וקסומים, רגעים של נחת בגדילה, רגעים של יחד והרבה פינוקים. רגעים של לילה, רגעים של בוקר אבל הכי חשוב רגעים אושר

ציונה

להורים המאושרים הגיע היום הנפלא ותינוק בחיק המשפחה נמצא. השמחה שוזרת בכל פינה, כי הוא מהווה תוספת נאה. קבלו מאיתנו ברכות חמות ושדרכו תיהיה רק הצלחות. הרבה אושר ועושר, שיגדל ויתנהג תמיד ביושר. גדלהו למעשים טובים ושיהיה בן נאמן להורים

שגית

שתייחכו אלייה והיא אליכם, שהאור יציף את פתח ביתכם. שכל יבבה תתקבל בברכה שלבכם יתרחב רק משמחה. שרק נחת ואושר תביא אליכם, שבלי עין הרע ה’ ישמרכם.

נעמה

ברוכים הבאים לעולם ההורים! עולם שבו לא ישנים, אבל מפנקים מנשקים וממלאים בחיבוקים, את המתנה היפה של בורא עולם ללא ספק זה אוצר מושלם. נשמה שמחזקת אותנו באמונה אחרי תקופה ארוכה, ציפייה והמתנה, בתקווה שתגדלו אותו בנחת ובשלווה מאחלים לכם תמיד את כל האושר ואהבה.

נטע

ככה זה שיש שניים, מסתבר זה תמיד פעמיים. ברכות ואיחולים להולדת התאומים, שתזכו לגדלם בנחת ובבריאות הנה בבת אחת זכיתם לשניים ועבודה היא יותר מכפליים. עטפו אותם בחום ואהבה ותהייה הנאתכם כפולה.

תמר

ברוך הבא לעולם הגדול, פה תמצא מכל וכל. טירוף, ריגושים, שמחה וצחוקים והכי חשוב הורים אוהבים שיתנו לך את הלב והנשמה ויחד תמלאו את הבית בשמחה ואנו נאחל מעומק הלב שתהיה בריא, מתוק וגם אוהב.

ענת

רוצים להמליץ על ברכה מיוחדת?

אנא שלחו לנו את הברכה שלכם במייל עם הכותרת “ברכות מומלצות” ל: info@babycakes.co.il