המלצות בייביקייקס לקיץ 2022

מבול של לידות ומתנות!

הסטטיסטיקה מעידה שחורף קר וגשום, מביא בקיץ שאחריו שפע של לידות. לכן, אם יש לכם בני משפחה או חברים שמצפים לבייבי חדש, קבלו מספר טיפים לקנייה נכונה של מתנה ליולדת ולתינוק ורעיונות מקוריים למתנות שימושיות ומרגשות.

תינוקות קטנים הם צרכנים גדולים

אין זה משנה אם מדובר בלידה ראשונה או בלידה חמישית, כל תינוק שמגיע הביתה מביא איתו אינספור פריטי ציוד חיוניים: טיטולים, בגדים, מגבות, צעצועים, רהיטים ועוד. לכן, אין זה מפתיע שרבים מאיתנו פותחים את הלב ואת הכיס ומביאים ליולדת מתנה מושקעת ויקרה. עם זאת, במקרים רבים, המתנה צוברת אבק בפינת החדר, או שוכבת בארון ללא שימוש ובסופו של דבר, עוברת הלאה.

מה יולדות רוצות וצריכות?

נכון, יולדות מאוד אוהבות לקבל מתנות, אבל למרות ההתרגשות העילאית שלאחר הלידה, הן עדיין “מחוברות לקרקע” ואוהבות במיוחד מתנות שימושיות. כאלו שישתלבו בשלמות באורח החיים החדש שלהן כאימהות טריות או ותיקות ויעזרו להם להתנהל בקלות וביעילות עם הגעתן הביתה ולאורך הימים והשבועות הראשונים. מסתבר שמתנות שימושיות אינן חייבות להיות יקרות. אתם יכולים להפתיע את היולדת הקרובה לליבכם עם מתנה שימושית ואיכותית שתגיע אליה עד למחלקת היולדות, עד דלת הבית או ישירות לאירוע הברית, באריזה יפהפייה ושופעת כל טוב, בליווי ברכה אישית: המתנות של בייביקייקס.

קולקציית קיץ 2022 – המתנה שחיפשתם

כשאומרים מתנות ליולדת ולתינוק, מתכוונים לבייביקייקס. המותג שמלווה אימהות ותינוקות בישראל כבר מעל 15 שנה, עם אלפי רעיונות למארזי מתנה שמפתיעים ומרגשים כל יולדת. לקראת קיץ 2022, נוספו לקולקציה העשירה של בייביקייקס מספר מתנות ששווה לשים אליהן לב: בייבי באטן פלוס היא חבילת מתנה המכילה חיתול ענק ורך מבד טטרה, בגד גוף לתינוק, מכנס רגלית, זוג גרביים, קופסה למוצץ, מגבת פליטה וכמובן את דובי בייביקייקס רך נעים ואיכותי, שמלווה כל מארז שכבר משמח תינוקות וילדים ב-300,000 בתים בישראל. חבילת בייבי פרש ורוד פיץ’ מביאה אליכם את הקולקציה החדשה של בייביקייקס, הכוללת חיתול טטרה ענק שהוא גם שמיכה קלילה, צלון וסינר הנקה. בנוסף תמצאו בחבילה זו בגד גוף מעטפה, מכנס רגלית, זוג גרביים ומגבת פליטה. גם כאן תמצאו את דובי בייביקייקס ואם תרצו, תוכלו להלביש אותו בחולצה עם שם התינוק/ת! ולסיום, מחכה לכם מתנה מושלמת נוספת: בייבי קייקס משולב רגיל צהוב שכוללת מגוון פריטים לרך הנולד: שמיכה רכה כפולה, חיתול פלנל רך, בגד גוף, קופסה למוצץ, זוג גרביים, מגבת פליטה לכתף וכמובן, דובי בייביקייקס!

מזל טוב! בת משפחה או חברה שלכם ילדה?

היכנסו עכשיו לקטלוג המוצרים וצוות בייביקייקס יוודא שהמתנה שבחרתם תגיע אל היולדת בצירוף ברכה אישית שלכם.