מתנה לברית – מה כדאי להביא

מתנה לברית יכולה להגיע בצורה של צ’ק סטנדרטי, אך באירוע כל כך מרגש ומיוחד, מתנה אישית עולה בהרבה על מתנה של כסף שאינה דורשת מחשבה מוקדמת. ברית מילה היא מנהג יהודי עתיק שנשמר עד היום, וגם יהודים חילוניים ממשיכים למול את ילדיהם. הסרת החלק החיצוני של העורלה היא סמל לברית בין אברהם אבינו ואלוהי ישראל ולהמשכיות העם היהודי. למרות שבישראל קיים רוב חילוני, רוב האנשים נוהגים לציין את הטקסים החשובים במהלך חייהם בחסות הדת ולשמר את המנהגים המשמעותיים ביותר כמו ברית מילה, חתונה וקבורה יהודית. הסרת העורלה אצל תינוקות זכרים נחשבת גם לבריאה, משום שהיא מקטינה את הסיכוי להתפתחות של זיהומים ומחלות, ונהוג לערוך אותה גם בקרב המוסלמים ובקבוצות אתניות שונות ברחבי העולם.

בואו של תינוק חדש אל העולם הוא סוג של נס, בריאת האדם היא אחד הפלאים הגדולים ביותר, וגם אם כיום הרפואה והמדע יכולים להסביר כיצד היא נוצרת, יש בה משהו שמעבר ליצירה ביולוגית, משהו שקשה לתפוס ולהכיל. ברית המילה היהודית מתקיימת שמונה ימים לאחר לידת התינוק, במידה והוא נולד בריא ובמשקל תקין. אם הוא נולד מוקדם מן הצפוי או סובל ממחלות, אפשר לדחות אותה עד להחלמה מלאה ולערוך אותה במועד מאוחר יותר. ביום האירוע, המשפחה נאספת ביחד עם החברים הקרובים וחוגגת את הולדתו של התינוק באושר גדול. המעמד הוא לא פשוט, הפגיעה בבשר החי זמן קצר אחרי הלידה יכולה להתקבל באופן טראומטי, אך למרות זאת המשמעות הרבה של הטקס מתעלה ברוב המקרים על הרגשות האלו.

כשמחפשים מתנה לברית, כדאי לקנות מתנה שתוכל לשמש את ההורים כמו חבילת לידה, בגדים לתינוק או צעצועים ולשלב הקדשה אישית. התקופה שלאחר הלידה עמוסה בטיפול בתינוק ומצריכה רכישה של מוצרים רבים. מתנה לאישה אחרי לידה שתוכל לשמש אותה, תהיה תמיד רצויה ותתקבל בברכה. אם רוצים להפתיע את ההורים ולתת מתנה בעלת טאצ’ אישי, מומלץ לרכוש חבילת לידה מורכבת בהתאמה אישית ומעוצבת בצורה מפתיעה. חבילות לידה הן כבר מזמן לא סלסלה ארוזה עם צלופן – בשוק המוצרים לתינוקות קיימים מגוון מארזים מעוצבים ומפתיעים שהופכים את כל חווית הענקת המתנה למיוחדת ומפנקת.

באתר של בייביקייקס תוכללו לרכוש מתנה מפנקת ליולדת עם המוצרים האיכותיים ביותר ובעיצוב חדשני, צרו קשר עוד היום בטלפון 1-700-700-381 והזמינו את המתנה המושלמת שלכם.