משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוח מתנה ליולדת בבית החולים קפלן, רחובות

בית החולים קפלן הוא המרכז הרפואי המשרת יולדות מכל אזור לכיש הכולל רחובות, גדרה, יבנה אשדוד והמושבים בסביבה (אזור חיוג 08). בבית החולים מקפידים מאוד על רווחת היולדת וכך גם עם שעות הביקורים.
לכן כדאי מאוד ליצור קשר עם המחלקה לפני ההגעה על מנת לוודא שניתן להגיע הזמנים הרצויים לכם. ניתן לשלוח מתנות ליולדת בכל שעות היום, ואנו נמסור את המתנה בחדר היולדת עם חיוך בשמכם. 🙂

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך האשפוז בבית היולדות קפלן משתנה בהתאם לסוג הלידה וכמובן מיולדת ליולדת. במידה ואין סיבוכים, תשוחרר היולדת לביתה 36 עד 48 שעות לאחר הלידה טבעית או 72 עד 96 שעות לאחר לידה מכשירנית או בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של קפלן

כאמור, בבית החולים קפלן מקפידים מאוד על שעות הביקור על מנת לאפשר ליולדות התאוששות מהירה ונוחה. לכן חשוב מאוד לבדוק טרם ההגעה אל בית היולדות כי אתם מגיעים לביקור בשעות המותרות – זכרו גם לא להגיע עם ילדים קטנים כי הכניסה שלהם אסורה.

שעות ביקור: בשעות הצהריים מהשעה 11:00 עד 12:00 או 12:00 עד 13:00 (לצלצל לבדוק), אחה”צ מהשעה 16:00 עד 16:45 ובערב מהשעה 18:30 עד 20:00
טלפון מזכירות: 08-9441897
טלפון יולדות א’: 08-9441944
טלפון יולדות ב’: 08-9441644

כתובת בית החולים קפלן:
דרך פסטרנק 1, רחובות

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק ברחובות והסביבה

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים שימושיים ואיכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ. ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית חולים קפלן או בבית היולדת ברחובות, גדרה, אשדוד, ראשון לציון והסביבה בכל ימות השבוע (למעט שישי וימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: