משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוחים של מתנות לבית החולים זיו, צפת

ההמרכז הרפואי ע”ש רבקה זיו ממוקם בעיר צפת ומעניק שירות לתושבי העיר וסביבתה, יישובי אצבע הגליל, צפון רמת הגולן, ועד הכנרת. מחלקת היולדות של בית החולים פעילה בכשלושת אלפי לידות בשנה. החדרים בחדר היולדות מתאימים ללידה טבעית, וקיים ג’קוזי אחד במחלקה ליולדת הבוחרת בלידה טבעית. ביה”ח מקנה טיפולים בשמנים אתריים ומשככים טבעיים להרגעה. ביה”ח ממוקם בצפת בדרום העיר, כניסה מהכביש החדש לפי השילוט.

טלפון המחלקה: 04-6828970
טלפון חדר הלידה: 04-6828967

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של בית החולים זיו משתנה בין יולדת ליולדת והוא אף פעם אינו קבוע. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). משך זמן האשפוז שלאחר הלידה נמשך בממוצע בין 2-3 ימים בלידה רגילה ובין 4-5 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של בי”ח זיו

מתאפשרים ביקורים במהלך כל היום למעט בין השעות 14:00 עד 16:00 ואחרי השעה 21:00.
רצוי ואף מומלץ להתקשר לוודא כי אין שינויי בשעות הביקורים.

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.
אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ. ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית החולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).
היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

שיתוף: