משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוחים של מתנות לבית חולים העמק, עפולה

בית החולים העמק בעפולה הוא בית החולים השייך לקופת חולים כללית. הוא משרת את היולדות באזור הצפון,ואדי עראה ונצרת. בחדר הלידה של בית החולים קיימיפ 7 חדרי לידה פרטיים ואינטימיים, המצוידים במיטות חדישות ונוחות, במכשור ברמה גבוהה, הדרוש לשמירה על הבטיחות האופטימאלית עבור היולדות ועבור תינוקכן. תינוק יכול לשהות במחיצת האם בכל שעות היום והערב, על פי רצונה. במחלקת יולדות יש כל בוקר הדרכה קבוצתית להנקה ולטיפול ביילוד. כמו כן ישנה הדרכה פרטנית להנקה ליד מיטת היולדת, או בחדר הנקה שנמצא בסמוך למחלקת יילודים.
מחלקת נשים ויולדות של בית החולים משרתת אוכלוסיה גדולה מאוד של מעל 300 אלף תושבי ישראל. חלק מיחידותיה של מחלקת היולדות משרתות אוכלוסיה בהיקף נרחב יותר. לדוגמא מכון הפריון ובנק הזרע נענים לפניות מכל רחבי הארץ.

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של בית החולים העמק משתנה בין יולדת ליולדת והוא אף פעם אינו קבוע. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). משך זמן האשפוז שלאחר הלידה נמשך בממוצע בין 2-3 ימים בלידה רגילה ובין 4-5 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות העמק

שעות ביקור: 08:00-20:00
טלפון: 04-6494035

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל המתנות של בייבי קייקס הן מתנות בעלות עיצוב ייחודי ומקורי, אריזה מיוחדת ומרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג Baby Cakes Israel. החברה מפעילה מערך משלוחים מקצועי המגיע לכל כתובת או בית חולים בארץ – באמצעות השליחים ניתן לשלוח מתנות ליולדת הנמצאת בבית חולים או בביתה בכל ימות השבוע (למעט ימי שישי ושבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

שיתוף: