משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוח מתנות לבית חולים איכילוב

אל מחלקת היולדת של המרכז הרפואי איכילוב בתל אביב (בית חולים ליס) מגיעות ללדת נשים מאזור תל אביב והמרכז. מדובר בבית היולדות הפעיל והעמוס ביותר במרכז הארץ, בו מתרחשות מדי שנה מעל לעשרת אלפים לידות.
בבית היולדת ליס ניתן למנות 16 חדרי לידה ובנוסף קיים חדר לידה טבעית של “המרכז ליס ללידה טבעית”. זהו אחד מבתי החולים הראשונים בארץ שמאפשרים לאמא הטרייה “ביות גמיש” – בשיטה זו האמא יכולה לבחור מתי לקחת את התינוק לחדר ההתאוששות ומתי להשאיר אותו בתינוקייה של בית החולים. ישנן אמהות המעדיפות להשאיר את התינוק בתינוקייה לטיפול, הנקה ומנוחה, במיוחד לפני ואחרי שעות הביקורים כדי שיוכלו לנוח ולהרגע מהלידה.

מרכז רפואי איכילוב, רח’ ויצמן 6, תל אביב (הכניסה אפשרית דרך הקניון הצמוד לבית החולים).
טלפון יולדות א’: 03-6925643, טלפון יולדות ב’: 03-6925616, טלפון מלונית: 03-6973113

מלונית ליס בצמוד לבית החולים איכילוב סוראסקי

מלונית ליס היא בעצם מלון מפואר ואיכותי בו היולדת יכולה לנוח ולהנות מחדרים פרטיים מאובזרים, ואפילו מסוויטה מפוארת ומרשימה.
למלונית “בייבי ליס” בבית החולים איכילוב קיימת גם תינוקיה נפרדת וכל זוג הורים טריים יכול לבחור אם להשאר בחדר עם התינוק החדש או להשאיר אותו בתינוקיה של המלונית.
החדרים מצויידים בחדרי רחצה, מטבח קטן, מיטה איכותית ונוחה מאוד וכמובן שגם באביזרים לנוחיות ולטיפול ברך הנולד כגון כורסאות הנקה, משטחים מיוחדים, חימום וכד’.

שעות ביקורים במחלקת יולדות איכילוב

בוקר:  10:30 עד 12:00, אחה”צ:  16:00 עד 17:15, ערב:  19:00 עד 20:30

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס בע”מ, מתמחה בעיצוב, אריזה ומשלוח מתנות לידה מעוצבות ושימושיות ליולדת הטרייה בבית החולים. באמצעות מערך שליחים מקצועי החברה משלחת מתנות ליולדות בכל רחבי הארץ – גם בבתי היולדות וגם בבתים פרטיים. המיוחד במוצרים של החברה הוא השימוש במוצרים איכותיים בלבד, מעוצבים וארוזים בקפידה רבה ושילוחם במהירות אל היולדת הטרייה.
תוכלו להיות בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, מפתיעות ומרגשות ביותר!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: