עוגת טיטולים – מתנה מיוחדת ליולדת

בכל פעם שאנחנו שואלות את האמהות לעתיד מה אפשר לקנות להן עבור הקטנים שבדרך, חיתולים הם תמיד בראש הרשימה. למרות שאנחנו אוהבות להביא מתנה מעשית, זה לא בדיוק אותו כיף כמו לקנות , נניח, תלבושות מתוקות… אבל, אם זה מה שהתבקשנו להביא, כמובן שנכבד את רצון האם ונביא לה מה שהיא רוצה.ובכן, יש לנו הפתעה עבורכן – יש דרך לשלב בין הפרקטיות לפאן – אנחנו כמובן מדברות על עוגת טיטולים! אין ספק שזוהי מתנה מיוחדת ליולדת, שבוודאי תעריך אותה ותודה לכן מקרב לב.

אז מה זה בעצם עוגת טיטולים? מדובר על סידור דקורטיבי של חתולים בצורה של עוגת שכבות מסורתית, שכמובן אפשר להתאים אותה לרצונותייך – לקשט בסרטים, קשתות, נצנצים וכל מה שעולה על רוחך. המקורות של הרעיון אינם ברורים, אבל ההנחה הקיימת היא כי עוגות כאלו נעשו עוד הרבה לפני שהחיתולים החד פעמיים הפכו למיינסטרים. כמובן, שאז השתמשו בחיתולי בד ובבקבוקי זכוכית, כי בקבוקי פלסטיק לא היו בנמצא. כמו כן, ההנחה הרווחת היא כי נשים המציאו את הרעיון ואהבו לקשט, לעצב, ולפנק את האישה ההרה. אנו כותבות את הכתבה בלשון נקבה כי, מה לעשות, עוגת טיטולים נחשבת למשהו של “בנות”. אין יותר מדי גברים שמודעים לרעיון הנפלא הזה, אבל אנחנו כאן כדי להעביר את המסר – אם תביאו ליולדת ערכת לידה מתנה, שבה יש גם עוגת טיטולים – תצאו הכי מתחשבים, מקשיבים, מבינים ומגניבים שאפשר.

לאורך השנים, השתדרגו עוגות הטיטולים, והעיצובים הפכו גרנדיוזיים יותר – הם יכולים לכלול למשל צעצועים מקטיפה לילד ובגדי מעצבים, כמו גם שורה של “גודיז” עבור האם הטרייה: בקבוק שמפנייה למשל. אם חשקתן להביא לחברתן הטובה ערכת לידה מתנה, תוכלו למצוא עוגות טיטולים בהן יש מכל הטוב שאפשר להציע: בנוסף כמובן לטיטולים, תמצאו שם חולצות מעטפת, מכנסי רגלית, מגבת פליטה, כובעי קשר, גרביים, דובי מתוק ועוד. באתר של בייביקייקס תוכלו גם להוסיף כל אחד ממגוון המוצרים הקיימים לאם, לתינוק ולכל המשפחה, וליצור את העוגה המושלמת עבור יקירתכן. ואנקדוטה קטנה לסיום – הרבה אנשים שואלים אותנו האם צריך לשים את עוגת הטיטולים במקרר. ברצינות. אז אולי זה בצחוק ואולי הם רק מנסים להתחכם, אבל שוב – זה קרה מספיק פעמים, עד שלפעמים אנחנו תוהות אם האנשים איבדו את זה לגמרי והתבלבלו לגבי מהי המשמעות של עוגה זו. אם אתם נתקלות בכאלו, שילחו אותן מיד לאתר בייביקייקס!