הצהרת נגישות

אנו בחברת גיפטס בוטיק בע”מ מתייחסים בחשיבות רבה לנושא הנגישות והתאמת השירותים לרבות הנגשת המבנים והאתר שברשותה. באתר מפורט מידע שימושי לנוחותכם, אודות התאמות הנגישות הקיימות בחברת גיפטס בוטיק בעמ אשר ברשותנו. אנו פועלים להנגיש ככל האפשר את המידע באתר האינטרנט גם באופן בו אנשים בעלי מוגבלויות שמיעה או ראיה יוכלו להשתמש בו.

אמצעי נגישות באתר בייבי קייקס

מהו “אתר נגיש”?

אתר אינטרנט נגיש מאפשר לאנשים בעלי מוגבלות קבועה או זמנית הסובלים ממגבלות ראיה, שמיעה, מוטוריות וקוגנטיביות לגלוש באתר באותה רמת יעילות והנאה ככל הגולשים. אתר בייבי קייקס נבנה בהתאם תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג 2013 ולתקן W3C’s Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA.

תפעול הנגישות באתר

1. האתר, מותאם לגלישה בכל הדפדפנים הנפוצים, לרבות גלישה באמצעות טלפונים סלולריים ומחשב לוח (טאבלט). 2. התכנים באתר נכתבו באופן ברור ופשוט. 3. מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריט המאפשר התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר. 4. הגלישה באתר אפשרית גם באמצעות תוכנות קוראות מסך הנפוצות בישראל. 5. ניתן לגלוש באתר באמצעות המקלדת בלבד על ידי שימוש במקשים: ● Tab מעבר בין הרכיבים השונים באתר. ● Tab + Shift מעבר חוזר בין הרכיבים השונים באתר. ● Enter לחיצה על קישורים או פתיחת תפריט. ● Ctrl + הגדלת הפרטים המופיעים בדף. ● Ctrl – הקטנת הפרטים המופיעים בדף. 6. תמונות באתר שאינן תמונות אווירה כוללות גם תיאור כתוב המתאר את הנראה בהן. 7. מתגי נגישות – בצידו השמאלי של האתר, בחלקו העליון יש כפתור הפותח תפריט להפעלה וכיבוי של מצבי נגישות שונים, לרבות: ● מתג ניגודיות גבוהה – משפר את חדות הטקסטים באתר. ● מתג גודל גופן – מגדיל את הטקסטים באתר. 8. במסגרת עיצוב האתר, הותאמה ניגודיות הצבעים כדי להקל את הקריאה לאנשים בעלי מוגבלות ראיה.

אחריות לנגישות

אם נתקלתם בבעיות נגישות או בקושי בגלישה באתר, נשמח אם תדווחו לנו באמצעות הטופס בעמוד זה, או באמצעות פנייה טלפונית, אנו נדאג לתקנה בהקדם. אנו משקיעים מאמצים כל העת במטרה להעמיד לרשותכם מידע נגיש ככל האפשר באתר. בכל מקרה בו אתם נתקלים במידע אשר אינו נגיש דיו, או במידה ונתקלתם בתקלה, או שי לכם הערה, שאלה או בקשה לקבלת מידע – נשמח לעמוד לרשותכם, בכל אחד מהאמצעים הבאים: בכתובת דואר האלקטרוני: info@babycakes.co.il בפקס מספר: 099540879 בטלפון מספר: 099540068

הסדרי נגישות הקיימים בגיפטס בוטיק בע”מ:

– אין קבלת קהל במקום, ניתן לרכוש עם איסוף עצמי ומסירת חבילות בחניית המשרד – קיימת חניה נגישה הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 21/09/2020