משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוחים של מתנות לבית החולים יוספטל אילת

מיקומו של בית החולים יוספטל בעיר אילת הקסומה הוא ממש מול הים האדום. המיקום משרה אווירה מאוד רגועה ושלווה ליולדות.
חדר הלידה בבית החולים יוספטל ייחודי, ומתאפיין בגישה אישית, אוהדת וחמה ליולדת. במחלקת היולדות של יוספטל יש מדי שנה כשמונה מאות לידות של יולדות המגיעות מאזור אילת והסביבה. בית החולים שייך לשירותי בריאות כללית והוא משרת כחמישים וחמישה אלף תושבי אילת, הישובים באזור ואת כוחות הביטחון המשרתים באזור. למרות היותו בית חולים קטן, צוות המחלקה מונה ארבעה רופאים מומחים, ואחד עשרה מיילדות שעברו הכשרה ללידות טבעיות, לידות מים וקורס הרפיה בדמיון מודרך. יוספטל הוא בית חולים ידידותי לתינוק וכך מעודדים את היולדות להנקה כבר מהיום הראשון. חדר הלידה באילת קטן וקומפקטי, מלא אהבה ליולדת וכל יולדת מקבלת טיפול אישי ומיוחד.

כתובת: דרך יותם, אילת
טלפון: 08-6358011

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של בית החולים יוספטל משתנה בין יולדת ליולדת והוא אף פעם אינו קבוע לכן יש לברר לפני משלוח המתנה אל בית החולים האם היולדת תהיה בזמן קבלת המתנה. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). משך זמן האשפוז שלאחר הלידה נמשך בממוצע בין 2-3 ימים בלידה רגילה ובין 4-5 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של בי”ח יוספטל

מתאפשרים ביקורים במהלך כל היום למעט בין השעות 14:00 עד 16:00 ואחרי השעה 21:00.
רצוי ואף מומלץ להתקשר לוודא כי אין שינויי בשעות הביקורים.

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.
אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ. ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית החולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).
היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

שיתוף: