משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוח מתנות לבית חולים בילינסון, פתח תקווה

אל חדרי הלידה של בית החולים מגיעות מדי שנה אלפי נשים מאזור גוש דן והשרון, תושבות פתח תקווה, ראש העין ויישובי השומרון. הנשים המגיעות אל מחלקת היולדת של המרכז הרפואי רבין בילינסון-השרון צפוית לעבור את תהליך הלידה באחד מ-12 חדרי הלידה בבית היולדות הנחשבים לחדישים עם עיצוב נעים ומרגיע, שירותים ומקלחת צמודים וניטור רציף ליולדות הן מחדר הלידה והן מחדר המצב של האחיות המיילדות (בין 7 ל-10 מיילדות בכל משמרת). בנוסף, קיימת סוויטת הפאנג שוואי החדשה בבית החולים, שנועדה ללידות טבעיות באווירה רגועה ונינוחה ביותר. לאחר הלידה היולדות מועברות למחלקות יולדות להתאוששות בהתאם לסוג הלידה ומצבה של היולדת לאחר מכן. התינוקות החדשים מועברים לתינוקייה וניתנת האפשרות ליולדות להיות איתם בביות חלקי או מלא (rooming-in).

מרכז רפואי בילינסון ע”ש רבין – רחוב ז’בוטינסקי 39, פתח תקווה.

טלפון חדרי לידה: 03-9377490,  טלפון מחלקת יולדות:  03-9377530

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

השהייה במחלקת יולדות של בילינסון היא לנשים שעברו לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי.
משך זמן האשפוז שלאחר הלידה אינו קבוע, אך הוא נמשך בממוצע בין 2-3 ימים בלידה רגילה ובין 3-4 ימים ללידה בניתוח קיסרי.
מומלץ מאוד לברר מראש האם היולדת תהיה עדיין מאושפזת במחלקת יולדת בזמן הגעת המתנה.

שעות ביקורים במחלקת יולדות בילינסון

בוקר:  8:00-14:00 (רק מלווה יחיד), אחה”צ:  13:00-14:00, ערב:  20:00-18:00, ימי ו’ ושבת:  14:00-13:00

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס בהנהלת ליהי סלמן, מתמחה במתנות לידה עם משמעות. כל המתנות של החברה הינן בעלות עיצוב ייחודי ומקורי, אריזה מיוחדת ומרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג Baby Cakes Israel. לחברה יש מערך משלוחים מקצועי הפעיל לאורכה ורוחבה של כל המדינה – באמצעות השליחים של החברה ניתן לשלוח מתנות ליולדת הנמצאת בבית חולים או בביתה בכל ימות השבוע (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: