משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוחים של מתנות לבית חולים ברזילי, אשקלון

מחלקת יולדות מונה צוות רפואי ,סיעודי ומקצועי גדול. צוות המיילדות בכל משמרת גדול ומתוגבר באופן קבוע, מה שתורם לאווירה נינוחה ותשומת לב רבה לכל אשה. בית החולים ברזילי מקבל יולדות מכל אזור הדרום, כולל אשדוד, יבנה, אשקלון, אופקים, נתיבות, שדרות והקיבוצים באזור. במחלקת יולדות של ברזילי יודעים שהלידה היא חוויה ייחודית ולכן הם משתדלים להעניק לכל יולדת תשומת לב מירבית ויחס אישי בכל זמן השהייה במחלקה. מחלקת יולדות ותינוקות בבית חולים ברזילי מונה 36 מיטות אשפוז במחלקה משופצת וחדישה עם 4 חדרים ליולדת בודדת, 10 חדרים של 2 יולדות ועוד 4 חדרים של 3 יולדות, כאשר כל חדר כולל מקלחת ושירותים אישיים. בתוך המחלקה ישנו חדר תינוקות חדש, גדול ומרווח.

בית חולים ברזילי – רחוב ההסתדרות 2, אשקלון. לצפייה בדרכי ההגעה לחץ כאן.
טלפון: 08-6745522, טלפון מחלקת יולדות: 08-6745263

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של ברזילי משתנה ואינו קבוע לכל היולדות. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). לכם משך זמן האשפוז שלאחר הלידה אינו קבוע, אך הוא נמשך בממוצע בין 2-3 ימים בלידה רגילה ובין 4-5 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות ברזילי אשקלון

בוקר:  10:00 עד 12:00, אחה”צ:  16:00 עד 17:00, ערב:  19:00 עד 21:00

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל המתנות של בייבי קייקס הן מתנות בעלות עיצוב ייחודי ומקורי, אריזה מיוחדת ומרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג Baby Cakes Israel. החברה מפעילה מערך משלוחים מקצועי המגיע לכל כתובת או בית חולים בארץ – באמצעות השליחים ניתן לשלוח מתנות ליולדת הנמצאת בבית חולים או בביתה בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: