משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוח מתנות לבית חולים הכרמל בחיפה

בבית החולים כרמל בחיפה ישנם 5 חדרי לידה פרטיים ומודרניים המאפשרים לידה נוחה ובטוחה. כל חדר לידה מצוייד בציוד חדיש ומשוכלל וכורסא נוחה למלווה ופינת טיפול בילוד.
בנוסף לחמשת חדרי הלידה האלה, קיימים עוד שלושה חדרים נוספים המיועדים לטיפול ביולדות הזקוקות למעקב מיוחד או שלא נמצאות עדיין בלידה פעילה.
מחלקת יולדות, מחלקת יילודים, הפגייה וחדר הלידה נמצאים סמוכים זה לזה. הפגייה צמודה לחדר הלידה ורופא יילודים זמין 24 שעות ביממה למקרה הצורך. המיוחד בבית החולים הזה הוא שצוות חדר הלידה מעודד מעורבות של היולדת ובן זוגה בתהליך הלידה.

מרכז רפואי כרמל, חיפה (של קופת חולים כללית) טלפון: 04-8250252

 

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של בית החולים כרמל בחיפה עשוי להשתנות ואינו קבוע לכל היולדות. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). לכם משך זמן האשפוז שלאחר הלידה אינו קבוע, אך הוא נמשך בממוצע בין 2-4 ימים בלידה רגילה ובין 4-7 ימים ללידה בניתוח קיסרי. יש לקחת בחשבון שלא תמיד יהיו שחרורים מאשפוז בימי שבת והם יכולים להדחות עד ליום ראשון.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של בי”ח כרמל

בוקר: 10:00 עד 13:00, אחה”צ: 16:00 עד 20:00

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ.
ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית החולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: