משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוחים של מתנות לבית חולים הלל יפה, חדרה

אל חדרי הלידה המרווחים של בית חולים הלל יפה, בו 22 חדרים מרווחים, מגיעות נשים מאזור חדרה ואזור הצפון.
בחדרים המרווחים ישנם שירותים ומקלחת צמודים משני צידי החדר לנוחות מרבית של היולדות. במחלקת היולדות של הלל יפה, שוהה התינוק ליד אימו במהלך כל ימי האשפוז, המלווים בשעורי הכנה ללידה, התעמלות ושיעורי הנקה. למחלקת היולדות של הלל יפה קיימת גם מחלקה ללידה טבעית.

כתובת: כביש החוף לכיוון צפון מדרום, למחלף אולגה ושמאלה ברמוז הראשון. מצפון לכיוון דרום על כביש החוף וישר ברמזור הראשון, ממזרח – לכיוון קיסריה בכביש 65 בצומת חדרה שמאלה לכביר ארבע.

טלפון ראשי: 04-6304304

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של הלל יפה משתנה ואינו קבוע לכל היולדות. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי).
משך זמן האשפוז שלאחר הלידה אינו קבוע, אך הוא נמשך בממוצע בין 2-3 ימים בלידה רגילה ובין 4-5 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות הלל יפה

שעות ביקורים במחלקת יולדות הלל יפה: כל יום, בין השעות 13:00-11:00, 17:00-16:00, 19:00-21:00

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל המתנות של בייבי קייקס הן מתנות בעלות עיצוב ייחודי ומקורי, אריזה מיוחדת ומרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג Baby Cakes Israel. החברה מפעילה מערך משלוחים מקצועי המגיע לכל כתובת או בית חולים בארץ – באמצעות השליחים ניתן לשלוח מתנות ליולדת הנמצאת בבית חולים או בביתה בכל ימות השבוע (למעט שישי וימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

שיתוף: