משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוחים של מתנות לבית חולים הגליל המערבי, נהריה

מחלקת יולדות מונה צוות רפואי ,סיעודי ומקצועי גדול. חדר הלידה של המרכז הרפואי נהריה גדול במיוחד ומשרת את תושבות הגליל המערבי וחלק מתושבות הקריות, אוכלוסיה גדולה ומגוונת המונה יהודים, דרוזים, מוסלמים ונוצרים. במרכז הרפואי קיימים תשעה חדרי לידה פרטיים המאפשרים לכל יולדת לעבור לידה טבעית. בחדרי הלידה של בית חולים נהריה עובדות 35 מיילדות המבנה הפיזי של חדר לידה מאוד נוח ודואג לפרטיות היולדת.

בית חולים לגליל המערבי – על כביש 89, נהריה. לצפייה בדרכי ההגעה לחץ כאן.
טלפון מחלקת יולדות: 04-9107728

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות נהריה עשוי להשתנות ואינו קבוע לכל היולדות. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). לכם משך זמן האשפוז שלאחר הלידה אינו קבוע, אך הוא נמשך בממוצע בין 2-3 ימים בלידה רגילה ובין 4-5 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של בי”ח נהריה

אחה”צ:  12:00 עד 14:00, ערב:  16:00 עד 21:00, בני זוג: 8:00 עד 22:00

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי. בנוסף, האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

החברה מפעילה מערך משלוחים בכל הארץ.
ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית החולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: