משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוחים של מתנות לבית חולים שערי צדק, ירושלים

אל חדר הלידה של המרכז הרפואי שערי צדק מגיעות נשים מאזור ירושלים והסביבה. זהו בית חולים דתי/חרדי שפתוח (דומה לבי”ח לניאדו בנתניה) לכלל אוכלוסיית היולדות והציבור בירושלים והסביבה.
שלוש מחלקות ליולדות (יולדות א’, ב’ ו-ג’) כאשר בכל מחלקה ישנם 18 חדרי אשפוז עם עד 3 מיטות בחדר. לאחר הלידה התינוק יוכל להימצא עם האמא הטרייה במהלך היום, ובשעות הטיפול ובלילה בתינוקייה.
בכל חדר ישנה הפרדה בין כורסת המלווה למיטה, דבר המתאים מאוד לחרדיים.

נשים שרוצות ללדת בלידה טבעית יכולות לקבל לרב חדר ללידה פרטית, גם עם רופא. מחלקת יולדות של שערי צדק הינה המחלקה עם המספר הגבוה ביותר של לידות בארץ.

בית חולים שערי צדק – רחוב בייט שמואל 12 ירושלים (בסמוך להר הרצל).
טלפון מחלקת יולדות: 02-6555555

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של שערי צדק עשוי להשתנות ואינו קבוע לכל היולדות. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). לכם משך זמן האשפוז שלאחר הלידה אינו קבוע, אך הוא נמשך בממוצע בין 2-4 ימים בלידה רגילה ובין 4-7 ימים ללידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של בי”ח שערי צדק

אחה”צ:  16:00 עד 19:00, יום שישי:  07:00 עד 12:00.

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ.
ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית החולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס

שיתוף: