מארזי לידה – מה נשים רוצות?

כמה שאנחנו מחכים לרגע הזה. אחרי כל הבדיקות, ההתרגשויות, השינויים שעוברים הגוף והנפש, הציפיות והלחצים, מגיע סוף סוף הרגע הגדול – הלידה עצמה. לאורך כל ההיריון ובמיוחד בשבועות האחרונים שלו, נראה שכולם עסוקים בהכנת התיק לבית החולים, או באיסוף צעצועים ובגדי תינוקות שעוברים במשפחה או בין חברים. אבל האם עצרנו רגע לחשוב מה נשים באמת רוצות? אילו מארזי לידה יגרמו להן לחייך, ואפילו לצחוק, ברגעים עדינים אלו, ואיזה מארז לידה הוא בבחינת “ביג נו נו”? ומדוע בכלל כדאי להביא מארז ליולדת? ובכן, במסגרת ההכנות והלחץ לקראת הלידה, הרבה שוכחים ושוכחות להתכונן לרגעים שמגיעים מיד אחריה – לא מספרים לנו בדיוק מה קורה בהמשך, ואיך נזדקק למוצרים שלא חשבנו עליהם כלל. זה הזמן להשקיע קצת מחשבה ולהרכיב מארז לידה שיכלול מוצרים שהאם הטרייה צריכה, גם היא בעצמה עוד לא יודעת:

פינוקי אמבט
קצף לאמבטיה, סבון גוף מפנק, סבון פנים איכותי, שמנים צמחיים, שמפו ריחני או כל דבר אחר שקשור לאמבטיה הראשונה (או השנייה..) – כולם ביחד או כל אחד בנפרד, יכולים להיות מתנה נהדרת. טבילה באמבטיה שבה שמנים צמחיים או צמחי מרפא יעילים יכולה לעזור בהפחתת התכווצויות, להגדיל את זרימת הדם ולאפשר ליולדת כמה רגעים של זמן נוחות ורוגע עם עצמה.

פינוקי גוף
קרם גוף מרגיע, קרם פנים איכותי, שפתון נגד יובש וגם בקבוקים חמים או קרים יתקבלו בשמחה. אחרי הלידה, הפנים מרגישות יבשות במיוחד, והגוף צמא ונפוח. היולדת הטרייה תזדקק לבקבוק קר, ואפילו לקרח, כדי להוריד את הנפיחות בכל הגוף, ולבקבוק חם כדי להגדיל את זרימת הדם ולהרגיש טוב באופן כללי.

פינוקים לתינוק
כן, אפילו שזה הזמן לחשוב קצת על עצמן ועל מנוחה והתאוששות מהירה, נשים רבות היו שמחות לקבל מארז לידה שכולל גם מתנות עבור הרך הנולד. מגבת קפוצ’ון, מגבת פליטה לכתף, מוצרים עם שם התינוק, דובי מתוק, חולצת מעטפת, רגלית, קופסה למוצץ, או כל דבר אחר שעולה על דעתכם יכול להתאים. הרי, בסופו של דבר, מה יכול להסיח את הדעת באופן מושלם כל כך, ולעזור לגוף המשתקם יותר ממוצרים קטנטנים וחמודים לתינוקות?

הרעיון הוא פשוט לשלב בין הפינוקים, ולהכין מארז לידה ייחודי שכולל קצת מהכול. כמובן שאפשר להוסיף מוצרים נוספים כמו שובר לספא או למסאז’, נגן מוזיקה עם כל השירים שהיא אוהבת, שוקולד או כל רעיון שישמח אותה. רק בבקשה, הימנעו ממתנות מתוחכמות או משעשעות מדי – אתם עלולים להחטיא את הרעיון ולהצחיק רק את עצמיכם.

מחפשים רעיונות נוספים? חושבים על מארזי לידה מקוריים ורוצים לקבל השראה נוספת? היכנסו עכשיו לאתר בייבי קייקס והרכיבו את המארז הייחודי שלכם.