משלוחים לבתי חולים

משלוחים לבתי חולים

משלוח מתנה ליולדת בבית החולים רמב”ם, חיפה

בית החולים

רמב”ם משמש בעיקר נשים יולדות המגיעות מאזור חיפה, הקריות והגליל. בבית החולים רמב”ם הממוקם בקריה הרפואית רמב”ם, עם צוות של כ-40 רופאים וכ-100 אחיות.
במחלקת היולדות של בית החולים רמב”ם כ-90 מיטות אשפוז ו-6 יחידות מקצועיות. במחלקת היולדות קיים כל הציוד הנדרש ואפשרות ללידות טבעיות וביות מלא ליולדות.

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך האשפוז בבית היולדות רמב”ם משתנה בהתאם לסוג הלידה. במידה ואין סיבוכים, תשוחרר היולדת לביתה 40 עד 48 שעות לאחר הלידה, בלידה רגילה או מכשירנית, או 72 עד 96 שעות לאחר לידה בניתוח קיסרי.

שעות ביקורים במחלקת יולדות של רמב”ם

בבית החולים רמב”ם מקפידים מאוד על שעות הביקור על מנת לאפשר ליולדות התאוששות מהירה ונוחה. לכן חשוב מאוד לבדוק טרם ההגעה אל בית היולדות כי אתם מגיעים לביקור בשעות המותרות – זכרו גם לא להגיע עם ילדים קטנים כי הכניסה שלהם אסורה.

טלפון מחלקת יולדות: 04-8542536 – במספר זה ניתן לברר את שעות הביקור
כתובת: שכונת בת-גלים בסמוך לצומת תחבורה ראשי של העיר חיפה – צומת דולפין.

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק בחיפה, הקריות והצפון

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ. ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית החולים בחיפה או בבית המשפחה היולדת בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

להזמנת משלוח מתנה ליולדת ומבחר מתנות מקוריות לתינוק היכנסו עוד היום לבייבי קייקס.

שיתוף: