מתנות שימושיות לתינוק שכל אמא טרייה תשמח לקבל

עובדה לא ידועה היא כי רוב התינוקות נולדים בין יולי לספטמבר, מה שאומר שאנחנו נמצאים כרגע ממש באמצע ה”בייבי בום”, ומה שעוד אומר, שמלאי הרעיונות שלנו בכל מה שנוגע למתנות מקוריות הולך ואוזל. משיחות שנערכו עם אמהות טריות רבות, עולה דווקא כי מתנות מקוריות זה נהדר, אבל הן היו מעדיפות לקבל מתנות שימושיות לתינוק, כאלו שיעזור להן לצלוח את השבועות והחודשים הראשונים ולהסתגל לסטטוס החדש (+1). אז כן, אמנם זה מאד כיף ומפתה להביא מתנה כה חמודה שתגרום לכולם להתפעל ולהיאנח מרוב אושר, אבל זה מחטיא את המטרה האמיתית. זה לא הזמן להביא וואנזי’ז ורודים מגולגלים אחד בתוך השני וגם לא בובות ענקיות שלא נכנסות בדלת. זה הזמן להביא מתנות שימושיות לתינוק שישרתו באופן הטוב ביותר את האם הטרייה – בין אם היא חברתך, אחותך, זוגתך או בתך, בתקופה המבלבלת והנהדרת של אחרי הלידה. תהיה בטוחה שכל פעם שהיא תשתמש בה, היא תזכור אותך כאדם האהוב עליה בכל העולם.

אז מה אפשר לקנות?

מחזיק למוצץ למשל, הוא רעיון נהדר, אם לא רעיון מציל חיים של ממש. לעיתים, כל מה שנותר לעשות כדי להרגיע מעט את התינוק הבוכה, הוא פשוט לתת לו מוצץ. ככה פשוט, ככה מצליח. הבעיה מתחילה שבסנכרון מושלם עם חוקי מרפי, בדיוק ברגע שהכי זקוקים למוצץ, לא מוצאים אותו. לא משנה אם יש מלאי של 20 מוצצים בהיכון, סיכוי סביר מאד שברגע האמת, אף אחד מהם לא יימצא. הם יהיו מאחורי הספה, מתחת למיטה, בכיור באמבטיה, מעל המדף או בכל מקום אפשרי – רק לא בפה של התינוק. מחזיק למוצץ הוא הדרך היחידה להתחכם למרפי: קליפס מעוצב שמצמיד אותו לבגד, או קופסה יפיפייה שמתחברת לעגלה ולא בורחת לשום מקום – והשקט שב על כנו.

מוצרים עם שם התינוק הם שילוב של מתנות שימושיות לתינוק עם מתנות מקוריות וייחודיות. בגדים למשל, יכולים להיות מעוצבים, מקוריים ואפנתיים, ועם רקום עליהם גם שם התינוק – הם יהיו גם ייחודיים. ולמרות שבוודאי התקבלו ויתקבלו עוד הרבה בגדים, קצב הצמיחה המהיר של התינוק מבטיח כי יש מקום לכולם. מוצרים נוספים כמו מגבת, גרביים, כובע, בקבוק או כל דבר אחר – בתופסת שם התינוק מוטבע, רקום או מודפס, יהפכו את המתנה לשימושית אך גם מקורית.

מחפשת רעיונות נוספים? רוצה להרכיב את המתנה המושלמת בעצמך? היכנסי עכשיו לאתר בייבי קייקס ותוכלי לבחור בין אינספור רעיונות מדליקים למתנות בלתי נשכחות!