על מחזיק למוצץ ומתנות אחרות

בשעה טובה נולד לכם, או לקרוביכם, יורש עצר והשמחה רבה. חודשים של ציפייה, חששות, התרגשות, שמחה והכנות התנקזו לתוך הרגע הזה. אבל מה עושים עכשיו? בתור התחלה – מתנות לרך הנולד! כן, אמנם זו תקופה של שינויים רבים והמתנות של היום לא יתאימו כבר למחר, אך בכל זאת – חדוות קניית המתנות היא חדווה שאין כמותה, ונתינתן – עוד יותר. ולא צריך להסתפק במתנות נדושות ומשעממות, יש עולם חדש של מתנות לתינוקות שם בחוץ ואנחנו כאן עם שלושה רעיונות מקוריים: מחזיק למוצץ, מוצרים עם שם התינוק, וגם מכנס לתינוק – אבל מדליק ואופנתי במיוחד:

מחזיק למוצץ

תאהבו או תשנאו אותם, עבור רבים מאיתנו מוצצים הם הכרח. ההערכה הגסה טוענת כי בין 75%-85% מהפעוטות והתינוקות נעזרו במוצץ כדי להרגיע את העניינים, בשלב כזה או אחר. וזה מובן בהחלט – מוצצים יכולים להיות דרך מצוינת לספק הרגעה מידית, ולפייס תינוקות כועסים. אבל במקום לקנות מוצץ לתינוק, למה שלא תקנו מה שבאמת חשוב? – מחזיק למוצץ! הרי זה ידוע שדווקא במקרים הקשים ביותר קיים הסיכוי הגבוה ביותר לאי מציאת המוצץ. קליפס שמצמיד אותו לבגד, או קופסה מעוצבת שמתחברת לעגלה ולא בורחת, גם יראו טוב, וגם יעשו את העבודה.

מוצרים עם שם התינוק

זה אולי נשמע קיטשי אבל זה ממש לא. אין דבר חמוד יותר מאשר לראות את שמה של הילדה, או את כינוי החיבה של הילד, מודפס על חולצה, מגבת, בגד לדובי האהוב, חיתול טטרה, גרביים, ועל כל פריט אחר העולה על רוחכם. במצב של תאומים – זה אפילו ממש שימושי ויעזור לכם להעביר את המסר שאמנם האחים תאומים, אך כל אחד הוא גם אדם שלם בפני עצמו, עם החפצים שהם רק שלו.

מכנס לתינוק

גם לרך הנולד/ת מגיעה להתהדר במכנס מדליק! תשכחו מהמכנסיים שהיו לכם כשהייתם קטנים, היום מעצבים בגדים לילדים שיעשו לכם חשק ללבוש אותם בעצמיכם. בין אם מדובר במכנסי זחילה, מכנסי רגליות, מכנסיים קצרים, בגדי ים – האפשרויות הן בלתי נגמרות וחמודות להפליא.

אלו הם כמובן רק שלושה רעיונות מתוך מבחר של אינספור מתנות מקוריות ומדליקות לתינוק. לקבלת השראה ועזרה, היכנסו כבר עכשיו לאתר בייבי קייקס ותבחרו את המתנה המושלמת!