כיצד תבחרו מתנה לברית או לבריתה?

ברוב המקרים, כשאנחנו הולכים למסיבות, אנו מתבקשים, או מרגישים צורך, להביא מתנה – בין אם מדובר במסיבת יום הולדת, בחתונה, בבת מצווה או בברית. העניין הוא, שלפעמים קשה להחליט באיזו מתנה מדובר. האם היא צריכה להיות יקרה? ייחודית? אולי עדיף להביא שובר מתנה? הסיפור מסתבך כשחושבים על מתנה לברית או מתנה לבריתה – האם מקובל היום להביא מתנה, או שההורים יעדיפו צ’ק? הדעות כמובן חלוקות, אבל אנחנו טוענים שתמיד כדאי להביא מתנה ייחודית, מושקעת, כזאת שחשבו עליה והתאימו אותה לאירוע. אז איך לבחור את המתנה המושלמת לברית או לבריתה?

החליטו אם המתנה היא עבור ההורים או עבור התינוק
לפני שאתם חושבים על רעיונות למתנה, עצרו וחישבו מה ישמח יותר את מי שיקבלו אותה. באם מדובר בילד ראשון, סיכוי גבוה יותר שכדאי להביא מתנה רק בשבילו, כמו מחזיק למוצץ, מגוון מוצרים עם שם התינוק, מארזי לידה ובתוכם מספר מוצרים והפתעות לתינוק וכו’. אם מדובר בילד שני והלאה, אפשר לחשוב על מתנה שתתאים יותר ליולדת (בהנחה שהיא שמרה בגדי תינוקות, מוצצים, בקבוקים וכו’ מהלידות הקודמות), כדוגמת סט נעלי ספא ומגבת רקומה, מארז קרמים וסבונים נעימים במיוחד, מגוון קינוחים מפתים ועוד.

בחרו את סוג המתנה – שימושית או מהנה?
זהו ככל הנראה הדיון הנצחי המתקיים בעת רכישת מתנה לברית – האם לקנות משהו שימושי כמו ספרים בנושא גידול ילדים, בגדים (לתינוק או לאם), חיתולים, מנשא, מחזיק למוצץ וכו’, או דווקא ללכת עם הרגש והלב ולהעניק מתנה מפנקת, אם כי בלתי הכרחית בעליל, ליולדת, כדוגמת תלוש למסאז’ מפנק, נגן מוזיקה עם השירים שהיא הכי אוהבת, מארז מתוק במיוחד עם סוגי השוקולד שהיא הכי אוהבת, חלוק מפנק, חופשה זוגית לתאריך קרוב יחסית (+ שריון בייביסיטר) וכו’? את התשובה כמובן, רק אתם יודעים. בהתאם להיכרותכם עם הנפשות הפועלות, בוודאי תוכלו לחוש מה נחוץ יותר ואיזו מתנה תשמח יותר.

קבעו את התקציב שמתאים לכם
בעת קניית מתנה לבריתה או לברית, יתעורר בכם בוודאי החשק לרכוש כל מה שיקרה בדרכם- מדובר במוצרים כה מתוקים וחמודים, שקשה לעמוד בפניהם. הוסיפו לכך את העובדה שמדובר באירוע המרגש ביותר בחייה של היולדת, ותראו איך גם אתם מוצאים סכומי עתק על מוצרים שלרוב, יהיו לא רלוונטיים כבר אחרי חודש לכן, מומלץ להחליט על תקציב למתנה מראש (אפשר לקבוע אותו לפי סוג הקרבה ליולדת, היכן נערכת הברית או הבריתה – אולם אירועים, בית, מסעדה וכו’, עונת השנה, גודל המשפחה החדשה וכל פרמטר אחר שנראה לכם רלוונטי), ולא לחרוג ממנו.

עדיין מתלבטים ומחפשים רעיונות עבור מתנה לברית? באתר בייביקייקס תוכלו למצוא אינספור מוצרים ורעיונות למתנות לברית ולבריתה, עבור האם, התינוק ואף עבור שאר בני המשפחה. כל מה שצריך זה ליצור איתנו קשר עוד היום, צרו בטלפון 1-700-700-381 ולהזמין את המתנה המושלמת עבורכם!