מתנות ללידה ראשונה – מדריך נבוכים

מבין כל המתנות שאנו קונים במהלך חיינו, מתנות ללידה ראשונה הן בוודאי המשמחות מכל. עוצמת הרגשות שחווים כל המעורבים בדבר, פלא הבריאה, ההתרגשות , השמחה וגם ההקלה מתערבבים זה בזה לסלט אמוציונלי אחד גדול, מה שהופך את בחירת המתנה הנכונה למשימה חשובה ורגישה מאין כמוה, בה יש להשקיע המון מחשבה. האם אתם מעוניינים לרכוש מתנה מקורית ליולדת עצמה או עבור התינוק החדש? אם זה בן ראשון, אולי כדאי לחכות רגע עם מתנה הלידה ולרכוש מתנה לברית? אל תשכחו שגם בן או בת הזוג של היולדת עברו חוויה אמוציונלית עמוקה והם יכולים להרגיש מעט מוזנחים או “בלתי נראים” – אולי כדאי לקנות גם עבורם משהו קטן? הכנו עבורכם רשימת מתנות ללידה ראשונה שתוכל לעזור לכם למצוא את הפריט המושלם לכל מטרה:

מתנות ליולדת

בין אם זו לידה ראשונה או עשירית, תהיו בטוחים כי האם הטרייה תשמח אם תשקיעו בה קצת מחשבה ותקנו משהו עבורה בלבד. בין אם זה שובר לספא מפנק, שמנים וקרמים מיוחדים לגוף, נרות ריחניים לבית, בגדים (לא בגדי הריון!) חדשים, שובר לטיפול וואטסו (טיפול במים), ארוחה במסעדה אהובה, ספר חדש, או כל דבר אחר שמתאים לה, ורק לה.

מתנה לברית

בשעה טובה נולד לחבריכם בן זכר בישראל! זה הזמן עבורכם להתחיל לחושב מה כדאי להביא לברית. באתר בייבי קייקס תוכלו למצוא ערכה ליולדת עם מגוון מתנות לרך הנולד, שיכולה להיות המתנה המושלמת לברית מכיוון שיש בה כמעט הכל: מדובר בקופסה בעיצוב מדליק עם מגוון מוצרים בפנים: בגד גוף, קופסה למוצץ, מגבת פליטה, קרם החתלה, מגבת לאמבטיה, חיתול בד טטרה ועוד ועוד, ככל שהתקציב מאפשר.

מתנה לפרטנר

כן, אמנם הפרטנר/ית לא סחבו את העולל תשעה חודשים בבטנם, על כל הקושי וההורמונים שבכך, אבל גם הם היו שם, עזרו, ספגו, הכילו ותמכו, וגם הם בוודאי מרגישים תשושים עכשיו. אז אמנם חיפשתם מתנה מקורית ליולדת, אבל למה שלא תצאו מהקופסה ותקנו מתנה מקורית לחצי השני? חולצת “super dad” , קרם מפנק או תיק החתלה לגבר, יכולים לגמרי לעשות את העבודה, כמו גם שובר לארוחה זוגית, ספא זוגי, חופשה זוגית – כל דבר שמזכיר גם את עצם קיומם.

עדיין לא מצאתם את מה שחיפשתם? זקוקים לרעיונות נוספים עבור מתנות ללידה ראשונה? היכנסו עכשיו לאתר בייבי קייקס ובחרו מבין מגוון המוצרים הנהדרים והמפנקים ללידה ולכל המשפחה.