משלוח מתנה של תשומת לב

מי מאיתנו לא אוהב לקבל מתנות? לכבוד יום ההולדת, יום הנישואין, גיוס, שחרור, קידום בעבודה, אפילו סתם לציון תשומת לב ואהבה. מתנות ומאז ומעולם היו חלק מהווית חיינו.
כבר בימים עברו נהוג היה לתת מתנות למלך כאות לכבוד והערצה, וכן להביא מתנות לאישה מחוזרת אשר מעוניינים בידה. מתנות הן סמל לאכפתיות, סמל לאהבה והערכה, וכן להשקעה שהינה חומרית ומחשבתית כאחד.

בקניית מתנה אינך רק משקיע כסף, אלא גם משקיע מחשבה, שכן ברצונך לתת מתנה מיוחדת שתסמל ברכה ואכפתיות. כל מאורע בחיינו יכולת להתלוות במתנות, אך אין כמו מאורע הלידה לציינו בין השאר על-ידי נתינת שי לידה.

שי לידה

כמו בכל סוג אחר של מתנות, גם בשי לידה האפשרויות בלתי נגמרות. ההחלטה הראשונית שצריכה להתקבל היא שי הלידה מופנה לאם, לאב או לזעטוט שזה עתה נולד. שי לידה לאם הטרייה יכולות להיות מוצרי טיפוח ופינוק, ספרי אמהות, אלבום תמונות או שוקולדים מפנקים.

שי לידה לאב הטרי יכול להיות יין טוב, ספרי אבהות או אפילו מגש פירות או שוקולדים. שי לידה לרך הנולד יכול להיות בצורת דובי חמוד, בגדי תינוקות, טיטולים או צעצועים חמודים לאמבטיה. בכל מקרה שי לידה יכול גם להכיל שילוב של מתנות לכל האנשים הקשורים בדבר. שי לידה יכול להישלח למשפחה החדשה על-ידי שליח, או להגיע לידיהם בביקור אישי מיוחד. זר פרחים, או זר פירות יכולים להיות אפשרות מעניינת ומיוחדת גם כן.

משלוח שי לידה

משלוח מתנה יכול להיעשות בכל מאורע חגיגי שהוא, ותמיד הוא יתקבל בברכה ובשמחה. הדבר נפוץ בעיקר  אם עובדת שלכם יצאה לחופשת לידה ורציתם לשמח אותה ולציין את המאורע על-ידי משלוח מתנה. אם כן, האפשרויות רבות ומגוונות.

שי לידה יכול להיות זר פרחים או חבילת שוקולדים, או כל דבר אחר אשר עולה על רוחכם ויפיק אושר ושמחה אצל העובדת. תשומת הלב ואף הקטנה ביותר יכולה להעלות חיוך רחב ולשמח שמחה אמיתית. שי לידה בצירוף כרטיס ברכה יעיד על הוקרה והערכה רבים.

משלוח מתנות לכל אירוע אחר

אם אתם מחפשים לשלוח מתנה למישהו יקר, קרוב משפחה, חבר, חברה או מישהו שנמצא רחוק אבל קרוב ללב שלכם, יש מגוון מתנות שונות לאירועים אחרים שהם לאו דווקא לידה. אם החברה שלך קיבלה טבעת אירוסין מהחבר שלה אחרי כל כך הרבה זמן של המתנה… אולי הגיע הזמן לפנק אותה במשהו מתוק וחמוד לרגל המאורע החשוב כל כך בשבילה. החברה שלך התגרשה? יש גם מתנה בשבילה! היום אפשר לקנות ולשלוח מתנות לכל אירוע ולתת לרחוקים להרגיש קרובים. גם בארץ וגם בחו”ל.