לידה, מתנות ומה שביניהן

תינוק בא לאוויר העולם, ואיתו גם הצורך לקנות מתנה.
בין אם זה קרוב משפחה או חבר טוב, לא משנה מי בר-המזל שהרחיב את משפחתו, תמיד אנו נרצה לפנק אותו במתנת לידה יפה. האפשרויות רבות ומגוונות, החל מסלסלת שי מכובדת עם שוקולדים ובקבוק יין, דרך בגדים לתינוק וצעצועים חמודים, ועד לספרי הורות וזר פרחים יפיפה.
מתנת לידה, כמו כל מתנה אחרת, מטרתה להראות שאכפת לנו, שאנחנו משתתפים בשמחה ומאחלים ברכה ואהבה להורים החדשים ובריאות והצלחה לרך הנולד. מתנת לידה יכולה להינתן בביקור, או להישלח על-ידי משלוח לבית החולים או לבית המשפחה. מתנת לידה בצירוף כרטיס ברכה אישי תשמח מאוד את אלה המקבלים אותה.

אפשרויות של מתנת לידה

אז כפי שכבר נאמר האפשרויות כמעט ובלתי מוגבלות. בטרם אתה בוחר מתנת לידה מומלץ לחשוב למי היא מכוונת. מתנת לידה יכולה להיות לאם הטריה או לאב הטרי, או לשניהם גם יחד, או לתינוק שזה עתה נולד. כמובן שקיימת תמיד האפשרות לשלב מתנת לידה שתהיה שימושית וטובה לכל המשפחה החדשה. מתנת לידה יכולה להיות סמלית, כדוגמת ספר תהילים, או חמסה שתחובר לעגלת התינוק, או פרקטית, כדוגמאת מנשא לתינוק, מגבת חמודה, או צעצועים ואביזרים ללול.  מומלץ לצרף תמיד פתק החלפה.

תוספות למתנת ליד

כחלק מחבילת שי לידה ניתן להוסיף מתנות נוספות לאחים של התינוק החדש, או להורים עצמם. אם מרכז המתנה הוא התינוק, כמו שלמעשה יהיו חייהם של המשפחה, ניתן לתת תוספת קטנה למתנת הלידה, כדי ששאר המשפחה תזכה גם היא לפינוק ותשומת לב. במידה ולהורים המאושרים יש עוד ילדים אפשר לצרף עבורם בגדים, ספרים או משחקים, כך הם ירגישו שגם הם במוקד העניינים ולמרות שנולד עוד ילד למשפחה, אף אחד לא שוכח אותם. תוספות למתנת לידה עבור ההורים הטריים יכולות להיות בצורת ספרי הורות, אלבום תמונות בו ישימו תמונות משפחתיות, מוצרי טיפוח מפנקים ואפילו שוקולדים ויין טוב. תוספות למתנת לידה לא רק יגדילו את נפח המתנה, אלא גם ישקפו מחשבה מעמיקה, אכפתיות ואהבה גדולה.

לצפייה במבחר רעיונות למתנות לתינוקות, ערכה ליולדת ומתנה בהרכבה אישית היכנסו לבייביקס ותוכלו לקבל שפע הצעות עם אפשרות למשלוח!