מתנות לתינוק

מתנות מקוריות לתינוקות אלו אינן מתנות שניתן למצוא כיום בקלות ובשפע. מגוון עלויות המחירים הינו רחב כשניתן למצוא מתנות לתינוקות שנולדו יותר ופחות מקוריות במחירים של שקלים בודדים, מאות ואף אלפי שקלים.
בעבר מתנות לידה היו יותר מתונות ושמרניות, מתנות כמו בגדים לרך הנולד, עגלה לתינוק, טיטולים ועוד. אך כיום, תפסו את מקומם של המתנות הישנות והמשעממות מתנות לידה מקוריות וחדישות כשמומלץ לראות ולהכיר.

מתנות לתינוק שנולד מושקעות ופחות יקרות

ישנם אתרים אשר מציעים רעיונות למתנת לידה מקורית במחיר סביר. הרעיונות הינם מגוונים וחביבים ביותר כמו למשל לקחת את משפחת היולדת לסטודיו מקומי ולצלם את המשפחה ואת הרך הנולד. מדובר  במתנה אשר תנציח את הרגע המאושר לנצח ותשאיר זיכרון מתוק בפי המשפחה החדשה.

יש אתרים המציעים אפשרות להכין ספר תמונות או סיפור. התמונות המקסימות שבוחרים והכיתוב האישי הופך את המתנה כמתנה מושלמת למשך שנים רבות. בעיקר אם משאירים עמודים ריקים באלבום לשנים הבאות שיבואו.

בגדי תינוק בהתאמה אישית

מתנות לידה מקוריות הגיעו גם לעולם הבגדים לתינוקות, וזה בהחלט עשוי להיות המתנה המושלמת ללידה. בשנים האחרונות שוק זה החל לפרוח וישנם המון חנויות של בגדי תינוקות ישנם אפילו בגדי תינוק של מעצבים. ישנם גם בגדי תינוק עם כיתובים משעשעים על החולצה או על המכנס  אשר בהחלט מוסיפים כיף ועניין למתנת הלידה ונגיעה אישית.

מתנות לידה מקוריות וללא הוצאה כספית ניכרת

בהחלט אפשרי עם קצת מקוריות ורעיון נחמד להציע או להביא מתנות לידה מקוריות ללא הוצאה כספית כבדה במיוחד. פעמים רבות ההשקעה שבמתנה מקורית ואישית אשר נעשית באופן עצמאי שווה בהרבה לעומת קניית מתנה יוקרתית במיוחד.

דוגמא למתנה מקורית וזולה הינה להביא מעטפה מושקעת עם הדפס שניתן לעשות בחנות צילום. על המעטפה ניתן לרשום כי מעניק המתנה מתחייב לשמור על התינוק 4 פעמיים בחודש  או כראות עינו ובכך לחסוך להורים הטריים בייביסיטר ולתת להם אפשרות להתאוורר. כמו כן, ישנם אמהות אשר מציעות את עצמן כסדנת למידה וטיפול ברך הנולד ובכך תורמות מניסיונן לאמה הטרייה.