עוגת בייבי קייק כמתנה ליולדת

תינוקות זה שמחה. אין ספק שהצטרפותו של תינוק חדש לעולם היא אחד האירועים המשמחים והמרגשים ביותר, וכמו בכל אירוע מופלא נרצה לתת מתנה שמביעה תשומת לב ואהבה רבה.

כשמדובר בתינוקות, חשוב שהמתנה תהיה מתאימה, שימושית, וכמובן שאם יש אחים גדולים בשטח רצוי לפרגן גם להם במשהו קטן כדי שיצטרפו לחגיגה.

אצלנו, בבייבי קייקס חשבנו על הכל, ואנו מציעים מארזי מתנה ליולדת ולתינוקות בתווך מחירים רחב, כשהפלוס הגדול בו הוא שילוב בין יופי לפרקטיקה, וכל זה באריזה מקורית אסתטית ומקסימה.
המתנות שלנו מבוססות על הרעיון המקורי של עוגות טקסטיל, בהן שילבנו מוצרים מפנקים ושימושיים באמת, גם לאמא החדשה וגם לתינוק הקטנטן.

מארזי המתנות שלנו מעוצבים בצורת עוגות רבת קומות, וכוללים מגבות לתינוק, בגדי גוף, חיתולי כותנה רכים ודובי נעים (מהקלאסיים בניחוח של פעם).
החבילה מהווה בסיס כשעליה ניתן להוסיף פריטים נוספים, וכמובן שאפשר לבחור צבעים המתאימים לבנים או לבנות.
המארזים היקרים יותר כוללים מגוון רחב יותר של פריטים בחבילה כשבסיסה עגלה או ארגז צעצועים.

מתנות לאחים הגדולים

תינוקות חדשים משנים את עולמם של כל בני המשפחה וביניהם האחים הגדולים החדשים, לבייבי קייקס מספר רעיונות מקוריים למתנות המיועדות לאחים הגדולים.
אחד הרעיונות המתאימים לבנים ולבנות הוא חולצה מודפסת עם הכיתוב “אני אחות גדולה”. החולצה מעוצבת בצורה יפה ומחדירה גאווה גדולה באחים הטריים.