מתנות מקוריות לתינוקות

כאשר תינוק נולד במשפחה השמחה גדולה: ההורים, המשפחה והחברים הקרובים רוצים להביע את שמחתם ותמיכתם במשפחה החדשה שנוצרה ולהעניק מתנות שימושיות ונחמדות לכבוד התינוק הטרי. תינוקות שבאים לעולם זהו פלא שמרגש כל פעם מחדש, בעיקר אם מדובר בילד ראשון.

מה תינוקות בגיל הרך אוהבים?

תינוקות בגיל הרך אוהבים דברים רכים ונעימים למגע כמו למשל צעצועים מבד שאפשר לשחק איתם. דברים רבים מסקרנים אותם ומושכים להם את העין, כך שמתנות שעושות רעש כמו רעשנים או בובות מנגנות יכולות לשמח אותם מאוד. תינוקות בגיל קטן אוהבים בדים רכים ונעימים, לכן שמיכות פליז רכות או בגדים שעשויים מבד איכותי וטוב יכולים לשמח הן את התינוק והן את האם.

תינוקות בגיל הרך זקוקים לקרבתה של האם במשך רוב שעות היום, הם עדיין לא מסוגלים להיות נפרדים לזמן רב. לכן, מתנה מושלמת יכולה להיות מנשא נוח ויעיל שיקל על האימא ויאפשר לה לטפל בתינוק ובמקביל לעשות דברים נוספים בבית. מנשא נוח וחדשני שהגיח בשנים האחרונות הינו מנשא מבד. באמצעות קשירת הבד האם יכולה להצמיד את התינוק לגופה וכך ידיה נותרות פנויות לביצוע מטלות נוספות. היתרון של מנשא זה הינו היכולת להניח את התינוק מלפני הגוף או מאחור לפי הצורך.

מתנות מקוריות

אומנם תינוקות לאו דווקא מכירים בעובדה שהם קיבלו מתנה אך ההורים יודעים להעריך ולשמוח על כל מתנה שהתינוק מקבל . מלבד מתנות שימושיות להורים ולתינוק מומלץ להביא מתנות מקוריות שעושות תחושה טובה והרגשה נעימה להורים. ניתן להכין מתנות עשויות עבודת יד כמו מגנטים עם תמונות של תינוקות, אלבום תמונות של תינוקות שניתן להכין בתוכו מקום לתמונה של הצעד הראשון, היום הראשון בפעוטון, תמונה עם סבא וסבתא ועוד אירועים נחמדים ומרגשים שכיף לתעד.

תינוקות זקוקים להרבה חום ואהבה, לכן כל מתנה שתינתן יכולה לשמח את ההורים ולעזור להם לטפל בתינוק באופן הטוב ביותר. ניתן לחשוב על סוגים רבים ומגוונים של מתנות כמו מתנות מתוקות, מתנות בעלות חוש הומור, מתנות עשויות עבודת יד, מתנות שלעיתים הן יקרות ולהורים קשה לקנות, מתנות שימושיות שמקלות על הטיפול של ההורים בתינוק ומתנות רבות נוספות שעושות טוב להורים ולתינוק ומביאות שמחה לבית.

המשך לקרוא:  משלוח מתנה של תשומת לב