משלוח מתנה ליולדת הטרייה

בייבי קייקס זהו רעיון למתנה מקורית במיוחד ליולדת הטרייה. מדבר במתנה מעוצבת ומושקעת בעלת נגיעה אישית שמעניקה הרגשה מיוחדת. בייבי קייקס אלו מוצרים שונים לאם ולתינוק שארוזים בצורת עוגה יפיפייה ונעימה למראה. המוצרים שנשלחים בתור מתנה ליולדת מגיעים עד לחדר הלידה או לביתה כשהם איכותיים ומקסימים במיוחד. אפשרלהזמין את מוצרי בייבי קייקס בשילובים מפתיעים ושונים שמפנקים את האם והתינוק יחד.

כמובן שהמוצר העיקרי של חברת בייבי קייקס הוא המתנות לתינוקות שהחברה מעצבת, המתנות כולן ארוזות בצורת עוגה או עוגת שכבות כשבכל עוגה יש הפתעות מפנקות ונעימות לתינוק ולאם. מארזי בייבי קייקס ניתנים למשלוח ברחבי הארץ כשניתן להזמין מארז לתינוק יחיד, תאומים ואף שלישייה.

בייבי קייקס בצורת עוגה

מוצר בייבי קייקס שעשוי בצורת עוגה הוא מוצר שמשמח את העיניים והלב, מפתה כל אדם לנסות ולהשתמש בו ומשדר נעימות והשקעה. המוצרים נארזים תוך הקפדה על יופי ועיצוב אישי. ניתן להזמין מוצר בייבי קייקס הארוז בצורת עוגה כשבתוכו יש בגדים רכים ונעימים, מגבות מפנקות,  דובי חמוד ועוד שלל מוצרים מתוקים.

בייבי קייקס מציעה גם מארזים של עוגת שכבות בשתי קומות ואף יותר, כל שכבה יכולה להיות מתנה שונה ומקורית בצבעים שונים לבנים ובנות.

בייבי קייקס מגיע עד לחדר היולדת

אפשר להזמין את מוצרי בייבי קייקס עד לחדר יולדת או לביתה של היולדת הטרייה. החברה מספקת משלוחים לאזורים נרחבים בארץ כשניתן להרים טלפון ולברר מיקומים וזמני הזמנה. המוצרים מגיעים עם אחריות מלאה לאיכות המוצרים ולעיצוב מושלם ומפנק. החברה מתמחה במשלוח המתנות המעוצבות שלה באריזות שקופות ומרשימות אל בתי החולים בכל הארץ.