מתנה לאם ולתינוק בדמות עוגה – בייבי קייקס

בייבי קייקס היא חברה למוצרי מתנות יפות ומושקעות. המתנות כולן ארוזות בצורת עוגה שממולאת במוצרים שונים לתינוקות לאם הטרייה. המתנות המקוריות יכולות להיות מפנקות במיוחד ולהוות מתנה מושלמת לאם ולתינוק. העיצוב מקורי ועם נגיעה אישית כשכל המוצרים נבדקים בביקורת איכות גבוה וקפדנית על מנת שהמוצרים שנשלחים יהיו ברמת איכות מרבית.

מה זה בייבי קייקס?

בייבי קייקס זהו רעיון מקורי שנעשה מתוך אהבה לתינוקות וילדים קטנים. המתנה שעשויה כמו עוגת שכבות עם הפתעות מפנקות נראית מפתה במיוחד. יש סוגים רבים ושונים של מתנות בייבי קייקס שכולן מיועדות לאם ולתינוק. המתנות אינן שגרתיות והן אישיות ביותר. ניתן להזמין סוגים שונים של מתנת בייבי קייקס בהתאם לתקציב הקיים.

רעיונות למתנות מחברת בייבי קייקס

ניתן להזמין דרך חברת בייבי קייקס מתנות שונות ומגוונת כמו בגדי תינוקות b* בייבי קייקס המעוצבים בגזרה נוחה ומבדים נעימים במיוחד למגע כשכל התוצרת הינה כחול לבן. אפשר להזמין קופסה מעוצבת וייחודית לתינוק אחד, או לשלישייה בשילוב של דובונים חמודים ומתוקים, אחד או שלושה בהתאם.

חברת בייבי קייקס מציעה גם מתנות מפתיעות ומתוקות במיוחד, אפשר להזמין תוספות למתנות המביעות נגיעה אישית שמפנקת את יתר בני המשפחה. תוספות אלו יכולות להיות לאח או לאחות, להורים או לתינוק. תוספות למתנות לתינוק הן תוספות קטנות וחמודות כמו מחזיק צבעוני למצוץ, חיתול כתף, מגבת פליטה לכתף ועוד.

משלוחים ברחבי הארץ

חברת בייבי קייקס עושה משלוחים של המתנות המקוריות והאיכותיות שלה באזורים שונים בארץ. יש מקומות רבים שהמתנות יכולות להישלח עד לחדר היולדות עוד באותו היום ואף תוך מספר שעות. משלוח מתוק וחמוד שמעוצב בצורת עוגה ומגיע עד לחדר היולדת יכול לשמח במיוחד את האם הטרייה ולרגש אותה.

מדובר במשלוח מקורי וייחודי כששעות הפצת המשלוחים הן בין 17:00 ל-20:00 בערב. משלוח מתנה ליולדת הטרייה הארוז בצורת עוגת שכבות מתוקה הוא משלוח שישמח כל אם ותינוק, הידיעה שהשקיעו והזמינו במיוחד בשבילך משלוח בעיצוב אישי ומקסים עושה את ההבדל.