ערכה ליולדת – הלהיט החדש

ערכה ליולדת היא מתנה שכל יולדת תשמח לקבל – היא כוללת מוצרים בסיסיים לשימוש התינוק בימים הראשונים שלאחר הלידה, כאלו שכל יולדת טרייה צריכה והרבה, כמו חיתולי בד, גרביים לתינוק, מוצצים, מגבת לתינוק ועוד. כחושבים איזו מתנה ליולדת כדאי לקנות, הבחירה תלויה הרבה פעמים באופי הקשר הבינאישי איתה. קניית מתנות קשורה בקשר הדוק עם מערכות יחסים חברתיים. החלפת מתנות היתה מאז ומעולם חלק משמעותי מטווית קשרים לטווח ארוך. במקרים מסוימים אנחנו קונים מתנה לבת משפחה אהובה, לפעמים לחברה טובה לחיים ובמקרים אחרים לחברה לעבודה. בכל פעם ההתייחסות לבחירת המתנה תהיה שונה. אם זו מישהי שאנחנו מתחזקים קשר קורב איתה, מן הסתם נדע יותר טוב מהן ההעדפות האישיות שלה, מה היא צריכה, ועד כמה חשוב לנו לפרגן. אם זו מישהי שמוכרת לנו בצורה פחות טובה, ננסה בדרך כלל לבחור מתנה כללית יותר ובטווח מחירים ממוצע.

כשמחפשים לקנות מתנות לידה מקוריות, יש מגוון רחב של אפשרויות. תחום המתנות לתינוקות מוצף בשלל מוצרים. היום, כשמגיע תינוק חדש אל המשפחה, ההורים ממלאים את הבית בכל המוצרים החיוניים. ההכנות כוללות במקרים רבים חדר חדש לתינוק – עם מיטת תינוק, שידת החתלה, כורסא, ארון בגדים והקפדה על עיצוב בגווני צבע רכים ומרגיעים. בנוסף יש צורך לארגן אמבטיה לתינוק, עגלה, מנשא, מושב מיוחד לכסא הרכב, וזה עוד לפני שאר המוצרים האישיים החיוניים כמו בגדים, חליפות, טיטולים, בקבוקים, מוצצים, בובות, משחקים, גרביים ורשימה הולכת וגדלה של אקססוריס משלימים. הרכישות הרבות שנלוות להולדת תינוק, מהוות נטל כלכלי לא פשוט על זוגות רבים. ערכה ליולדת היא מתנה מושלמת משום שהיא כוללת מגוון מוצרים שימושיים שכל הורה טרי ישמח לקבל.

ערכה ליולדת של בייבי קייקס לאם ולתינוק היא מתנה משודגרת – הערכה מגיעה במגוון עיצובים מיוחדים וברמת גימור מוקפדת. ניתן להרכיב ערכה בהתאמה אישית – לבחור את המוצרים שאתם חושבים שהכי יתאימו ליולדת שלכם. אפשר לעשות את ההתאמה בהתאם למין הילוד, ניתן לרכוש מתנות להולדת בן, מתנות להולדת בת ואפילו מתנות להולדת תאומים או שלישייה. בנוסף לכך, מארזי המתנות של בייבי קייקס לאם ולתינוק כוללים מתנות מפנקות גם לאם. תוגלו לתת לה מוצרי קוסמטיקה מפנקים לימים שלאחר הלידה כמו חמאת גוף, קרם ידיים, מגבת גוף רכה ואפילו כדור פרלינים קטן.

היכנסו עוד היום אל האתר של BabyCakes ותוכלו לרכוש מגוון מתנות לידה מעוצבות בהתאמה אישית, במשלוח עד הבית וגם במשלוח לבית החולים!