מתנות לאחר לידה – מה לקנות, מה פחות

ברור וידוע לכולנו שהמתנה היפה ביותר בעולם עבור כל אישה שזה הרגע ילדה היא כמובן עצם הבריאה והפלא שנולד זה עתה. אבל למה לא לתבל את השמחה הזאת עם מגוון מתנות לאחר לידה, שבניגוד ללידה עצמה, לא כואבות כלל ויכולות לשמח עד מאד את האם החדשה? קניית מתנות לאחר לידה היא משימה מסובכת שאין לזלזל בה: מתנות ללידה ראשונה בפרט ולכל לידה בכלל צריכות להיות מקוריות, שימושיות, מותאמות באופן מושלם ליולדת והכי חשוב – מושקעות וכאלו שבאות מהלב. כדי לא להתבלבל, ריכזנו עבורכם מספר רעיונות למתנה ליולדת שישמחו בוודאות כל אישה, בנוסף למספר רעיונות שמהם כדאי להימנע:

מתנות לאחר לידה – לקנות אומרים ש”יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של כל אישה” ואכן אין אשה שלא תתנגד לקצת נוצצים. אז אמנם לא חייבים להפגיז ביהלומים, אבל תכשיט חדש יעשה את העבודה. בין אם זו שרשרת, תליון עליו חרוט שם העולל, טבעת, עגילים, צמיד – בתכשיטים אין דבר כזה “יותר מדי”. אופציה מפנקת נוספת היא לקנות “חבילת לידה“: לבחור בקפידה מוצרים שונים לתינוק: חיתול טטרה, גרביים, כובע, בקבוק, מוצץ, בגדים וכל מה שעולה על דעתכם – בהתאם להיכרותכם עם העדפותיה של היולדת. כל הטוב הזה נארז בקופסה מעוצבת בטוב טעם ותהיו בטוחים שכשהאם הטרייה תפתח אותה ותגלה לאט לאט את כל המתנות – היא תהיה המאושרת באדם. כמובן שגם שובר מתנה למסאג’ או ספא, כיסא מתנדנד מיוחד ליולדות, טלפון חדש, תיק החתלה מעוצב וכדומה – יעשו גם הם את העבודה.

מתנות לאחר לידה – לא לקנות כשחושבים על רעיונות למתנה ליולדת, אפשר להתבלבל ולחשוב על כמה מוצרים שממש, אבל ממש, לא ישמחו כלל את היולדת – כמובן שיש להימנע מהם ויהיה מה: ספרי “חזרה לשגרה” למיניהם (כן, זה מעליב לקבל ספר “חזרה לגזרה ב- 21 יום), בגדים עבור היולדת (קראתם לי שמנה?), בגדי תינוקות שאי אפשר להחליף (כן, התינוק גדל מהר וזה לא עולה עליו) ובכלל, מתנות שאי אפשר להחליף, פרחים (ינבלו עד שהיא תחזור הבית מבית החולים), ואלכוהול (אפילו שהבטחתם לה שמיד אחרי הלידה תשתו כוסית ביחד). והכי חשוב בבחירת מתנה ליולדת הטרייה – השקיעו מחשבה אמיתית, פנו לה זמן והרעיפו עליה אהבה. כי אהבה היא המתנה הטובה ביותר שאפשר לקבל, שאותה אי אפשר לקנות.