חבילת לידה – איך להכין רשימת מוצרים לתינוק שנולד

תקופת ההריון מלווה בהרבה חששות – האם התינוק יוולד בריא? איך תהיה הלידה? האם תופעות הלוואי כמו הקאות ובצקות יקשו על התפקוד היומיומי? ועוד ועוד שאלות. לקראת סיום ההריון, זוגות רבים רוכשים חבילת לידה שמורכבת ממוצרים רבים לקראת בואו של התינוק. חלק מהזוגות חוששים לעשות את המהלך הזה לפני הלידה בגלל האמונה שאומרת שצריך לחכות עד שהלידה תעבור בשלום ורק אז לקנות את המוצרים לתינוק וזה גם בסדר. צריך רק לדאוג להכין את הדברים הנחוצים עד שהיולדת תחזור מבית החולים.
שוק המוצרים לתינוקות מוצף במוצרים מומלצים לרכישה וקל “ללכת לאיבוד” בשפע הזה. כדי לא לאבד את הראש ולהוציא יותר מדי כסף, רצוי להכין רשימת מוצרים לתינוק שנולד ולהיצמד אליה. תזכרו שתמיד אפשר להשלים קניות ולהזמין במשלוח עד הבית כך שלא צריך להשתולל יותר מדי לפני שמתחילים לטפל בתינוק ולראות מה באמת צריך.

כשמתחילים להכין את הרשימה כדאי להתייעץ עם חברות וקרובות משפחה מנוסות ולהבין מה הכי נחוץ כמו מיטת תינוק, עגלת תינוק, בקבוקים, מוצצים, חיתולים חד פעמיים, משחת החתלה, אמבטיה, חיתולי בד טטרה ועוד. לאחר מכן אפשר ורצוי לבדוק אם מישהו שאתם מכירים מחפש לתת מוצרים לתינוק שכבר אין לו צורך בהם. אחים ואחיות, חברים ומכרים לעבודה, כולם מעבירים בין כולם מיטות, בגדים במידות שונות, צעצועים ועוד שלל מוצרים שנאגרו בבית שלהם. תמיד תוכלו להעביר אותם הלאה או להחזיר אותם בשביל הילד הבא וכך לחסוך בצורה משמעותית בהוצאות. אל תשכחו שגם אם אתם רוצים לתת לילד שלכם את הטוב ביותר, רוב האביזרים ישמשו אותו לזמן קצר מאוד ובסופו של דבר עולים הרבה כסף.

בשלב הבא, כדאי להשלים את הציוד החסר ברכישה מרוכזת ולחסוך בעלויות. ברכישה גדולה תוכלו לקבל הטבות והנחות מיוחדות ובנוסף זה יחסוך מכם הרבה כאבי ראש והתרוצצויות מיותרות. אם אתם מחפשים חבילות לידה זולות, חפשו מקום שיאפשר לגם לרכוש חבילה בהתאמה אישית וכך תוכלו לכלול בה רק את מוצרים שאתם צריכים. אל תשכחו שבכל חבילת לידה שתקבלו במתנה לאחר הלידה יהיו עוד בגדים, זוגות גרביים וחיתולי בד כך שלא צריך להגזים ברכישה. אם אתם חובבים של רכישות באינטרנט, תוכלו למצוא מבחר אתרים בארץ ובחו”ל שמספקים ציוד לתינוקות במשלוח עד הבית, ואז כל מה שתצטרכו לעשות זה לחכות לשליח.

באתר של בייביקייקס תוכלו למצוא מבחר מתנות ליולדת בעיצוב אישי ומיוחד, מתנות להולדת בת, מתנות להולדת בן, מתנה בהתאמה אישית, חבילות לידה זולות ועוד. את כולן אפשר להזמין במשלוח עד הבית או עד לבית החולים.