קטעי עיתונות

קטעי עיתונות

תפוז אנשים – מחפשים מתנה ליולדת?

מחפשים מתנה ליולדת ? הנה רעיון מקסים “בייבי קייק”
 פורסם ב-28 בנובמבר 2013, 11:33 במדור ביקורת והמלצות
אני חייבת לספר שאני אישית עד לפני כמה חודשים לא שמעתי על הרעיון המקסים של מארז מתנה ליולדת ולתינוק בצורת עוגה. כשאחותי היתה לקראת לידת בנה השני, אמא שלי ביקשה ממני לבדוק את הנושא של משלוח עוגת מתנה ליולדת. מה שמכונה “בייבי קייק”. התחלתי לתור באינטרנט ולראות על מה מדובר והתלהבתי מהרעיון. אז מי שלא מכיר מדובר במארז מקסים המכיל מגוון מוצרים לתינוק הרך ומעוצב בצורה מקסימה של עוגה. אז אני הזמנתי באתר האינטרנט בשם ההורים שלי והמשלוח הגיע ישירות אל אחותי הביתה עם ברכה. כך ההורים שלי היו פנויים לעזור לה עם האחיינים שלי ולא לדאוג למתנה הראשונה לכבוד הלידה.
חברת בייבי קייקס נוסדה לפני 8 שנים על ידי ליהי סלמן-שבתאי, שחיפושיה אחר מתנת לידה מושלמת הביאו אותה לרעיון זה. באתר ניתן למצוא עשרות סוגים של חבילות לידה ועוגות הפתעה ליולדת וגם להרכיב לבד את המתנה הרצויה. אני אהבתי שכל הפריטים המוצעים הינם 100% כותנה ויש מגוון רחב של מוצרים עם טווח נאה של מחירים. יש אפשרות למשלוח לבית היולדת או לבית החולים שזה רעיון מקסים.
יש לי חברה טובה שאמורה ללדת בשבועיים הקרובים והחלטתי לפנק אותה במתנה כזו מקסימה. הבעיה היתה שהחברים שלי החליטו לא לדעת את מין היילוד עד הלידה. אז היתה לי אפשרות לחכות עד הלידה או פשוט להזמין מתנה בצבע נטרלי. הריי צבעי כחול או ורוד יש בשפע. באתר בייבי קייקס יש כמה אפשרויות עם הרכבים שונים של צבעים נטרליים. כולל עוגת מוצרים לאמבט, עוגת מוצרי ללין לתינוקות בצבעי לבן ועוגת קומה אחת בגוון צהוב, אותה בחרתי, המכילה:
מגבת קפוצ’ון לתינוק בגודל80*80 ס”מ,
בגד גוף לתינוק
מגבת פליטה לכתף בגודל 15*50 ס”מ
זוג גרביים
ודובי בייבי קייקס רך ונעים
מחיר 179 ש”ח באתר האינטרנט (לא כולל משלוח)
תראו איך נראת העוגה שאביא איתי בביקורי הראשון לאחר הלידה. כל המוצרים שימושיים, עשויים מכותנה והעיצוב המיוחד כעוגה מוסיף יוקרה למתנה השימושית ועטוף בקופסא שקופה למחצה.
אני אישית מאוד אהבתי את הרעיון ואיישם אותן עוד כמה חודשים כאשר חברה טובה נוספת אשר גרה רחוק ממני תלד ילד שלישי. סביר להניח שלא אוכל להגיע קרוב לתאריך הלידה וזוהי מתנה מקסימה שאפשר לשלוח עם משלוח ברחבי הארץ. בדקתי באתר את דמי המשלוח שהינם רק 18 ש”ח. מחיר ריאלי לחלוטין.
שימו לב שבאתר יש בייבי קייקס אאוטלט עם בגדי תינוקות במחירים נמוכים של 12 עד 20 ש”ח. אני אהבתי זאת כרעיון לתוספת או אם תרצו להרכיב עוגה משלכם המוצרים המוצעים באתר.
מה דעתכם על רעיון הבייבי קייקס כמתנה ליולדת?
הכתבה המלאה בלינק

הכתבה המלאה בלינק