המלצות של לקוחות

המלצות של לקוחות

צוות בייביקייקס, תודה רבה על המשלוח המהיר, על היחס האדיב ועל השירות המצויין. פשוט תענוג!!! נשמח להמליץ עליכם לכולם!!
דר' רוזן אתי - דנטל ארט
המתנה שקניתי: בייבי קייק משולב 4 קומות
לפני כחודש ימים נולד לי נכד בכור וראשון במנין בעזרת השם. הורי התינוק והתינוק כמובן,קיבלו שתי חבילות שונות ומדהימות מכם במתנה המארז שלכם מרשים ובהחלט גונב את ההצגה מיותר לציין שביתי נהנת מכל פריט ופריט שהיו במארזים כולל חולצת הסופר אבא המקסימה. יישר כוח והמשיכו לשמח זוגות הורים טריים רבים ומאושרים.
קדמי
המתנה שקניתי: בייבי קייק משולב קומה אחת, חולצה לאב
הי. חייבת לפרגן! אתמול עשיתי הזמנה אצלכם לרגל הולדת הבן של חברים ממש טובים שלי. בחרתי פריטים [מגוון מתוק מאוד] ואת האריזה. [איזה כייף שיש אפשרות לבחור] ומלבד זה שהבחורה שבטלפון היתה מאוד נחמדה ואסרטיבית,ומלבד זה שקיבלתי טלפון נרגש מהם שהם נורא התלהבו מהאריזה היפה הם הכי הרבה התלהבו מהשליח המקסים שקד להם אפילו קידה וברך אותם בחיוך מלא בברכת מזל טוב. רעיון גאוני שהביא לשיחה ארוכה וכייפית והכי חשוב מרגשת! אז כל הכבוד ותודה רבה על הכל. זה עושה חשק לעוד!!!
רינת
המתנה שקניתי: מתנה בהרכבה אישית
רק רציתי להגיד תודה על השירות ועל היחס. מסרתי את הדובי הפגום לשליח וקיבלתי בתודה את הפיצוי ששלחתם. טוב לדעת שאכפת לכם וחשוב לכם מהחושבים לקוחותיכם. בהצלחה!
חביבה
המתנה שקניתי: דובי הבית
לצוות בייבי קייקס תודה רבה על שיתוף הפעולה המהיר.הטלפונים לא מפסיקים לצלצל עם ברכות ותודות על המתנה הייחודית והיפה.הבעל של היולדת ראה את השליח שלכם כשיצא החוצה למספר דקות וחשב לעצמו "וואוו איזה כייף למי שמקבל משלוח כזה" הוא היה המום מהגודל, האריזה, והמקוריות שבמתנה ולא האמין כאשר הוא שב לחדר וראה את זה אצלם. אשמח ליצור קשר בשמחות הבאות שוב תודה על העדכונים ועל ביצוע המשלוח במהירות כה רבה. תודה מראש.
אפרת ויהב סובה - טורונטו, קנדה
המתנה שקניתי: משאית ההפתעות
רק רציתי לומר תודה! תודה על השירות המהיר והאדיב.
מיטל אובמיין
המתנה שקניתי: משולב רגיל