משלוחים של מתנות לבית חולים וולפסון

למחלקת היולדות של בית החולים וולפסון בחולון, מגיעות נשים מאזור המרכז, גוש דן ותל אביב יפו. הבית חולים עצמו משרת אוכלוסייה בת יותר מחצי מיליון תושבים, במחלקת יולדות וולפסון מתרחשות כל שנה מעל ארבעת אלפים לידות. זהו אחד מבתי החולים המתקדמים והמשוכללים בישראל. חדרי הלידה הם מהחדשים בארץ ומצוידים בציוד מודרני ביותר. הצוות המיילד מציע גם אפשרות ללידה טבעית המותאמת לצרכי היולדת. מח' יולדות צמודה לחדרי לידה ובה 36 מיטות אשפוז במוצבות בחדרים מרווחים.
כתובת: המרכז הרפואי ע"ש וולפסון - רחוב הלוחמים 62 בחולון

טלפון חדר לידה: 03-5028524/5
טלפון מחלקת יולדות: 03-5028511

זמן שהייה של היולדת לאחר הלידה

משך השהייה של יולדת במחלקת יולדות של בית החולים וולפסון משתנה בין יולדת ליולדת והוא אף פעם אינו קבוע. משך האשפוז לאחר הלידה נקבע בין היתר בהתאם לסוג הלידה שעברה (לידה רגילה, טבעית או בניתוח קיסרי). משך זמן האשפוז שלאחר הלידה נמשך בממוצע בין 2-3 ימים בלידה רגילה ובין 4-5 ימים ללידה בניתוח קיסרי. 

שעות ביקורים במחלקת יולדות של בי''ח וולפסון

בוקר: 06:00-08:00, צהריים: 11:00-12:00, אחה''צ: 16:00-17:00, ערב: 19:00-21:00

משלוח מתנות ליולדת ולתינוק

חברת בייבי קייקס מתמחה בעיצוב והכנת מתנות לידה עם משמעות מיוחדת. כל מתנה של בייבי קייקס היא מתנה בעלת אופי ייחודי ומקורי.
האריזה המיוחדת והמרשימה ותכולת מוצרים איכותיים בלבד המיוצרים תחת קורת הגג של המותג עושים את המתנה למושלמת, מיוחדת ומכובדת ביותר.

אנו מפעילים מערך משלוחים בכל הארץ.
ניתן באמצעות השליחים שלנו לשלוח ולקבל מתנות בבית החולים או בבית בכל ימות השבוע ובימי שישי עד שעות הצהריים (למעט ימי שבת).

היו בטוחים כי מתנות הלידה של בייבי קייקס הן המתנות המקסימות, המפתיעות והמרגשות ביותר, והן תמיד יגיעו אל היולדת עם כרטיס ברכה מעוצב וחיוך רחב!

שימו לב: משלוחי מתנות למחלקת יולדת וולפסון יכול להתבצע עוד באותו היום אם ההזמנה מבוצעת לפני שעת הפיזור של המשלוחים - לשעות איסוף ומשלוח ניתן להתעדכן בעמוד מדיניות משלוחים.

נסו את בונה המתנות שלנו

מחשבון משלוחים

לאן תרצה לשלוח את החבילה?