הצהרת נגישות www.babycakes.co.il

כללי

www.babycakes.co.il שואפת להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לבעלי מוגבלויות.
www.babycakes.co.il השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר www.babycakes.co.il

www.babycakes.co.il מעמידה לרשותך את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- www.babycakes.co.il לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות www.babycakes.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לטעינת תפריט הנגישות במלואו.

הצהרת אחריות

www.babycakes.co.il ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המסורית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם עבור אלה מאתנו עם מוגבלות.

למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל העמודים והתכנים באתר www.babycakes.co.il , ייתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להראות תוצאה של לא מצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו באתר www.babycakes.co.il או שאתה זקוק לעזרה בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנה אלינו במהלך שעות פעילות רגילות כמפורט להלן ונשמח לעזור.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על הנושא נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא צור קשר עם www.babycakes.co.il תמיכת לקוחות כדלקמן