מה נקנה לה מתנה?

אז מה באמת צריכה יולדת? פרחים - אין מקום וזה נובל מהר, שוקולדים - לתינוק בטח שלא, ולאם שאך ילדה ו/או מניקה, זו לא התזונה הכי בריאה.
אז איך בכל זאת אפשר לשמח ולהפתיע - ועם זאת לקלוע לצרכים של האת והתינוק? בדקנו עבורכם כמה
מתנות ליולדת

Baby Cakes - הערכה המשולבת

מתנה מעוצבת וארוזה כעוגת קומות (בסגנון עוגות החתונה הקלאסיות) וכוללת כמה מוצרים שימושיים, שהרכבם משתנה בהתאם לחבילות השונות המוצעות. הערכה המשולבת לתינוק כוללת שמיכה דו שכבתית, חיתול בד דק, בגד גוף (חזייה), זוג גרביים, מברשת ומסרק, מוצץ, נשכן ודובי קטן ורך. כל הפריטים מגיעים בתוך אריזה קשיחה, שקופה, עם ידיות מקושטות בסרטי סאטן, כך שניתן לשאת אותה בקלות ולהתרשם מתכולתה ועיצובה. ניתן לבחור בגווני תכלת או ורוד (לבן או לבת).
באתר האינטרנט הידידותי של Baby Cakes ניתן לצפות בתמונות החבילות השונות ולקרוא את פירוט הרכבן. לחברה יש שירות הפצה ברחבי הארץ, כך שניתן לשלוח את החבילה לבתי חולים או לבתים פרטיים תוך זמן קצר. ניתן להחליף את החבילה (כל עוד לא נפתחה) בתיאום מראש עם שירות הלקוחות של החברה - או באחת החנויות המחזיקות את המוצרים, או על ידי שליח, בתוספת דמי המשלוח.
מהניסיון שלי: החבילה יפה, מרשימה ומפנקת. רעיון האריזה והעיצוב כעוגת שכבות הוא מקורי ומיוחד. יש בחבילה כמה מפרטי הבסיס הנחוצים לימיו הראשונים של התינוק, כך שהיא יכולה להיות מאוד שימושית לאחר הלידה, בימי השהייה בבית החולים או מיד לאחר היציאה ממנו (למרות שהקפדניות מבינינו היו דואגות לכבס ראשית עת כל המוצרים). הפריטים עשויים מ-100% כותנה, נעימים למגע ונראים איכותיים. חבל רק שהבגד שצורף לחבילה היה במידה 3-6 ולא במידה המתאימה ל-NB (אבל לא נורא... הם גדלים מהר). לא בטוח גם שהנשכן יעניין את התינוק בימיו הראשונים - היה עדיף אולי להחליפו ברעשן תבעוני.
למה? כי כיף לקבל מתנה-עוגה ולגלות שהיא בכלל לא משמינה... כי יש בחבילה את כל הפריטים הקטנים והמתוקים שיוצאו (כמעט) מכל יולדת קריאות "אוי... איזה מאמי!" וכי היא פרקטית, מקורית ומהווה תמורה נאה והולמת למחיר.
מחיר: 219 שקלים. יש עוד מגוון חבילות בהרכבים ובמחירים שונים החל מ-99 שקלים.
עלות המשלוחים 16-30 שקלים, תלוי באזור ובשעת ההזמנה וההפצה הנדרשת.
היכן להשיג: דרך אתר האינטרנט של החברה BabyCakes.co.il, מרכז ההזמנות הטלפוני 1-700-700-381 או בחנויות הנבחרות המפורטות באתר החברה (כל חנות מחזיקה חלק אחר ממגוון החבילות ולכן כדאי לברר לפני כן אם יש בחנות את החבילה הנרשת).

מאת: טלי אשחר גוטליב
להיות משפחה - 8.1.2009