ערכה ליולדת – מתנה מפנקת לאישה אחרי לידה

לידה היא אחד האירועים המרגשים ביותר בחייה של כל אישה. היא מגבשת סביבה את בני המשפחה הקרובים, את הבעל, ההורים, הילדים האחרים וגם את החברים הטובים. כולם נאספים לקראת הילד החדש שבא אל המשפחה. ברגעים כאלו אנחנו חושבים מה כדאי להגיד או לעשות, זה תלוי במידת הקרבה אל היולדת. הבעל למשל, יהיה צמוד אליה לאורך כל הלידה והשהייה בבית החולים. גם ההורים, שהופכים לסבים טריים, בדרך כלל לוקחים חלק פעיל בתהליך. אבל אם אתם קרובי משפחה מדרגה רחוקה יותר או חברים, קשה לפעמים לדעת איזה חלק אתם יכולים לקחת בביקור של היולדת בימים הראשונים. זה מאוד תלוי באופי שלה: יש נשים שרוצות לחלוק בימים האלו את החוויה עם כל הקרובים אליהן ושמחות לקבל מבקרים ומנגד, יש כאלו שרוצות להיות כמה שיותר לבד, ביחד עם הבעל והתינוק, לנוח מהלידה ולעכל את החוויה בצורה שקטה יותר. אנשים רבים מאמצים איזושהי דרך אמצע כשהם רוצים לברך אישה לאחר לידה באמצעות שליחת מתנה מפנקת בנוסף אל ההברכות והאיחולים.

כאשר מחפשים מתנה לאישה אחרי לידה, יש שפע של אפשרויות. החל מזר פרחים יפה, דרך תכשיט עדין ועד למארז מתנה מפנק. אחת המתנות השימושיות ביותר היא ערכה ליולדת. בימים הראשונים ההורים הטריים סובבים כל הזמן סביב התינוק. בדרך כלל רוב הקניות הגדולות נשלמות לפני הלידה, אך גם לאחריה יש צורך להתעסק במציאת מוצרים חדשים שיתאימו לו. מארז מתנה ליולדת יכול לשלב בתוכו מוצרים שונים: בגד גוף לתינוק, חיתולי טטרה, מגבת פליטה, זוג גרביים, מוצצים ועוד. המארז יכול לכלול לא רק מתנות לתינוקות אלא גם מתנה מקורית ליולדת כמו קרם ידיים, חמאת גוף, מגבות ושוקולד מפנק.

ערכה ליולדת של בייבי קייקס היא מתנה שנוצרה מתוך מחשבה על האישה היולדת. היא פותחה במטרה להעניק לה מתנה מפנקת שהיא מאוד אישית, אינטימית ואיכותית. הערכה משלבת בתוכה מספר מוצרים לתינוק ולאם כאשר הם עטופים באריזה מעוצבת ומפתיעה. ניתן להרכיב ערכה בהתאמה אישית, או להתאים ערכה להולדת בת או ערכה להולדת בן. מתנה מקורית ליולדת היא כזו שמשלבת בתוכה את המוצרים הבסיסיים שאותם היא צריכה בימים הראשונים לאחר הלידה עם מוצרים שמיועדים במיוחד בשבילה.

למתנות לידה נוספות ומוצרים נלווים לתינוקות היכנסו עוד היום ל-Babycakes.