ערכת מתנה ליולדת – במשלוח עד הבית

ערכת מתנה ליולדת היא הזדמנות מצוינת לפנק את היולדת הטרייה. לידה היא אחד האירועים המרגשים ביותר בחייה של כל אישה שמביאה חיים חדשים אל העולם. רוב הנשים בוחרות עדיין ללדת בבית חולים, צמוד אל הצוות הרפואי, עם זריקת אפידורל זמינה ובקרבת חדרי הניתוח, כך שבמקרה והלידה תסתבך חלילה, הן יוכלו לקבל טיפול רפואי מיידי. לעומתן, יש נשים שבוחרות ללדת בבית, בלידה טבעית בסביבה הנוחה והמוכרת, ביחד עם הבעל ומיילדת צמודה. הבחירה איפה ואיך ללדת, היא נושא שנוי במחלוקת – אנשי רפואה רוצים להשאיר תחת סמכותם את תחום הפיקוח על הלידה ולמנוע בכל מחיר מצב שבו לידת בית תסתבך. מנגד, המצדדים בלידת הבית טוענים שבתי החולים הם לא המקום האידיאלי ללידה ולעיתים אף מקשים עליה, בגלל הלחץ הרב שהיולדת נתונה בו בתוך המסגרת של בית החולים וחוסר ההתאמה של הרפואה המודרנית אל הצרכים האמיתיים של האישה.

הנושא יישאר שנוי במחלוקת עוד שנים רבות, בעיקר בגלל שלמדינה יש אינטרס שנשים ימשיכו ללדת בבתי חולים – בדרך הזו ניתן לפקח על הילודה, ובנוסף לכך בתי החולים מרוויחים כסף על כל לידה שמתבצעת בהם. לאחר שהלידה מסתיימת בשלום, האם והאב הטריים נכנסים אל תקופה חדשה בחייהם ולומדים להכיר את היצור הקטן שנכנס אל חייהם. בימים הראשונים לאחר הלידה, האם עוברת תקופת התאוששות פיזית בעיקר. אנשים רבים מחפשים לקנות מתנה מקורית ליולדת שתתאים במיוחד לימים האלה. תמיד יש התלבטות, האם לבוא ולבקר מיד? האם מספיק להתקשר? האם לסמס? האם לבוא אל בית החולים או לחכות כמה ימים עד שהיא תגיע הביתה? התשובות לשאלות האלו טמונות בעיקר בסוג הקשר עם היולדת – אם היא בת משפחה קרובה, כמובן שהביקור יהיה סמוך יותר ליום הלידה, ואם היא חברה או חברה לעבודה, אפשר לחכות מעט לפני הביקור.

כיום יש מגוון רחב של מתנות לאחר לידה – תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה, בגדים לתינוק, שובר למסג’ מפנק, זר פרחים, שוקולד ומה לא. ערכת מתנה ליולדת היא מתנה שמשלבת בתוכה כמה מתנות, גם לאם וגם לתינוק. אפשר להתאים אותה באופן אישי – לכבוד הולדת בן, הולדת בת ואפילו לתאומים ולשלישייה. הערכה היא למעשה חבילת לידה, שמכילה מוצרים חיוניים לתינוק כמו חיתול בד טטרה, אוברול, גרביים, מגבת פליטה, מוצץ ועוד, באיכות מעולה ובעיצוב ייחודי. בנוסף אפשר לשלב בה מתנות לאם ולהפוך אותה למתנה משותפת לאם ולתינוק. לדוגמא, אפשר להוסיף אליה מוצרים מפנקים כמו חמאת גוף או קרם ידיים ריחני. כך היולדת שלכם תמיד תזכור שחשבתם גם עליה.

אם אתם מחפשים מתנה מקורית ליולדת, היכנסו אל האתר של בייביקייקס ותוכלו לבחור את המתנה המושלמת שלכם. עם babycakes אפשר לעשות משלוחים עד הבית ואם היולדת שלכם ילדה בבית חולים – אפשר גם לעשות משלוחים לכל בתי החולים בארץ!