רשימת לידה ליולדת - מה הכי חשוב

רשימת לידה ליולדת היא חלק בלתי נפרד מההכנה ללידה. בין קורס הכנה ללידה, חוג ליוגה לנשים בהריון וסיעור מוחות על שמות, צריך גם להכין חדר ואביזרים בסיסיים לקראת הגעתו של התינוק. הימים הראשונים לאחר הלידה עמוסים בחוויות, בטיפול בתינוק וביולדת המחלימה, ולכן כדאי להכין מראש כמה אביזרים בסיסיים. כדי לעשות סדר בשפע המוצרים לתינוקות שנמצאים בחנויות, הכנו עבורכם רשימת מוצרים לתינוק שנולד שהכי חשוב שיהיו בבית, את השאר אפשר לרכוש בהתאם לצרכים שייעלו בהמשך:

1. מיטה לתינוק: מיטת התינוק צריכה להיות מותאמת לתו תקן ישראלי על מנת לוודא שהיא בטיחותית עבור התינוק. כמובן שהיא צריכה להיות עשויה מחומרים שאינם רעילים ומצופה בצבע באיכות גימור גבוהה. המיטה צריכה לכלול גם דפנות במצבי גובה משתנים כדי להגן על התינוק מפני נפילה גם כשיוכל לעמוד בגיל מאוחר יותר. בשוק המוצרים לתינוקות ניתן לרכוש מיטת תינוק בטווחי מחירים שונים וישנם אתרים שמציעים שרותי השכרה של מיטות לזמן מוגבל.

2. שידת החתלה: שידת ההחתלה תספק לכם מקום קבוע ומסודר שבו תוכלו לחתל את התינוק. שידות ההחתלה גבוהות בדרך כלל משום שהן מתאימות לגובהו של איש מבוגר וצריכות לספק עמדה נוחה לאחיזה של התינוק. ברוב השידות יש מגירות לאחסון מוצרי ההחתלה כמו משחה מרגיעה, חיתולים חד פעמיים ובגדים להחלפה.

3. עגלה לתינוק: כשקונים מוצרים לתינוק שנולד מגלים לאילו טווחי מחירים גבוהים הם יכולים להגיע, במיוחד במקרה של עגלת תינוק. יש עגלות משוכללות ויקרות ויש זולות ופשוטות יותר. חשוב לבחור בעגלה שתתאים לצרכים שלכם ושיהיה קל לתפעל אותה ביום יום.

4. אמבטיה: גם אמבטיה לתינוקות היא חלק בלתי נפרד מתוך רשימת לידה ליולדת - כדאי שהיא תהיה בבית כבר מהיום הראשון ללידה כולל מוצרי ההיגיינה כמו שמפו לתינוקות. בחלק מהאמבטיות יש צינור ניקוז עם פקק ואז ניתן לרוקן אותן מעל לדלי במידה ורוחצים את התינוק בחדר שלו ולא בחדר האמבטיה.

5. בגדים: תינוקות עולים במידת הבגדים כל כמה חודשים וכשקונים בגדים לתינוק יש הרבה מידות שונות, לכן חשוב לשים לב למידה המתאימה. בגדי התינוקות כוללים מבחר "דגמים" שימושיים כמו מכנסיים, חולצה, אוברול, בגד גוף, חליפה, גרביים וכיסויי ידיים שמונעים מהם לשרוט את עצמם בשבועות הראשונים.

6. מוצרים נלווים לתינוקות: מגבות, חיתולי בד טטרה, חיתולים חד פעמיים ומגבת פליטה הם רק דוגמא למוצרים בסיסיים חיוניים לטיפול בתינוק. כדאי לרכוש אותם מראש או בעסקת חבילה לתינוק בחנות מוצרים לתינוקות כדי לטפל בו בנוחות ובלי צורך להתרוצץ בחנויות אחרי הלידה.

בייביקייקס מציעים לכם מגוון מתנות ליולדת, מתנות להולדת הבן, מתנות להולדת הבת, מתנות לתאומים, מוצרים נלווים לתינוקות, מתנה בהרכבה אישית ועוד. המוצרים באיכות מעולה, שימושיים לכל יולדת ומעוצבים בצורה מפתיעה.

מחשבון משלוחים

לאן תרצה לשלוח את החבילה?